Petek Dinçöz’ün Miami’deki evini Reza Zarrab aldı iddiası

19.04.2022
Petek Dinçöz’ün Miami’deki evini Reza Zarrab aldı iddiasıBoşandıktan sonrasında Miami’ye yerleşen Petek Dinçöz’ün adı Reza Zarrab’la anılıyor.


Petek Dinçöz'ün Miami'deki evini Reza Zarrab aldı iddiası

Daha ilkin Hadise ile aşk yaşamış olduğu söylenen Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’ın şu sıralar adı, yeni boşanan müzisyen Petek Dinçöz ile anılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Miami’ye yerleştiğini duyuran Petek Dinçöz’ün, Reza Zarrab’la aşk yaşamış olduğu öne sürülmüş fakat iddialar yalanlanmıştı.

700 bin dolar

Aşkı yalanlayan ikili hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Şu an Miami’de geçici olarak bir evde oturan Petek Dinçöz’ün, Reza Zarrab’ın kendisine almış olduğu 700 bin dolarlık eve yerleşmek için hazırlık yapmış olduğu iddia edildi.

Meşhur müzisyen Türkiye’yi terk ettiğini şöyleki duyurmuştu:

Sevenlerine seslendi

“Her insana Merhabalar, Beni senelerdir yalnız bırakmayan, benimle beraber büyüyen başta ‘PDFC’ akrabalarım, sonrasında siz kıymetli sevenlerim.

“Miami’ye yerleştim”

Ilk olarak beni merak ettiğiniz için oldukça teşekkür ederim, ben oldukça iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha süratli ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonraki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt haricinde devam etmesini istediğim için  Miami ‘ye yerleşme sonucu aldım.

“Burası oldukça güzel”

Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun haricinde burası oldukça güzel, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram’da etken olmaya çalışacağım. Hepinizi oldukça seviyorum, dev gibi sevgiler. Petek Dinçöz”

Petek Dinçöz ün Miami deki evini Reza Zarrab aldı iddiası #1

Petek Dinçöz ün Miami deki evini Reza Zarrab aldı iddiası #2

Petek Dinçöz ün Miami deki evini Reza Zarrab aldı iddiası #3

Petek Dinçöz ün Miami deki evini Reza Zarrab aldı iddiası #4

Petek Dinçöz ün Miami deki evini Reza Zarrab aldı iddiası #5

Petek Dinçöz ün Miami deki evini Reza Zarrab aldı iddiası #6

Petek Dinçöz ün Miami deki evini Reza Zarrab aldı iddiası #7YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.