PFDK’dan Murat Sancak’a ceza

17.02.2022
PFDK’dan Murat Sancak’a cezaBeşiktaş ile 1-1 berabere kaldıkları maçın arkasından “TFF ve hakemlerin içinde FETÖ’cüler var” diyen Adana Demirspor’a Ustalaşmış Futbol Disiplin Kurulu’ndan ceza geldi.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Beşiktaş maçı sonrası yargıcı Ali Şansalan yönetimine tepki göstererek “TFF ve hakemlerin için FETÖ’cüler var. Bu tarz şeyleri paklayın” demişti.

PFDK,  Murat Sancak’a ceza verdi.

3 AY HAK MAHRUMİYETİ VE 113 BİN LİRA PARA CEZASI VERİLDİ

PFDK, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak’a 3 ay hak mahrumiyeti ve toplamda 113 bin TL para cezası verdi.

Ek olarak PFDK’nın açıklamasında “Murat Sancak hakkında, yarışma sonrası medya mensuplarına yapmış olduğu açıklamaları ile ilgili olarak TFF’nin İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapmış olduğu müracaat sonucunun beklenmesine ve bu yüzden incelemenin devamına karar verilmiştir.” denildi.

Murat Sancak: TFF, FETÖ’cü hakemleri temizlesin VİDEO ARŞİV

PFDK dan Murat Sancak a ceza #1

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.