Philips 288E2UAE 4K ekran araştırma! – Teknoloji Pusulası

21.12.2021
Philips 288E2UAE 4K ekran araştırma! – Teknoloji Pusulası


Akıllı ve ekosisteme uygun son kullanıcı ürünleri ile dikkat çeken Philips’in yeni 4K Ultra HD IPS LCD 288E2UAE ekran incelemesi ile karşınızdayız.

Philips 288E2UAE 4K UHD IPS LCD ekran araştırma

Isterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Philips 288E2UAE satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/101e9f0

Philips’in yeni monitöründe, UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlükte görüntüler sunmak için yüksek performanslı paneller kullanılıyor. İster 3D grafik uygulamaları kullanarak CAD çözümleri için detaylı görüntüler isteyen bir ustalaşmış olun, ister büyük hesap tabloları üstünde çalışan bir finansçı olun, görüntüleriniz ve grafikleriniz bu çözünürlük ve netlikte tam size gore.

Ultra Geniş Renk Teknolojisi, daha güzel görüntüler için daha geniş bir renk yelpazesi sunuluyor. Ultra Geniş Renk hususi durumunun sunmuş olduğu daha geniş “renk gamı”; daha naturel yeşiller, canlı kırmızılar ve koyu maviler üretiyor.

Yeni Philips ekran yardımıyla oyun oynarken dalgalanan yada karelerin bozulmuş olduğu bir oyun deneyimi içinde seçim yapmak zorunda kalmadan süratli yenileme ve ultra süratli tepki süresi sunan AMD FreeSync teknolojisiyle neredeyse tüm kare hızlarında akıcı, parazitsiz performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Tıpkı mor ötesi ışınların göze zarar vermesi benzer şekilde LED vizyonun yaymış olduğu kısa dalgalı mavi ışık ışınlarının da süre içinde göze zarar verebiliyor ve görme duyusunu etkileyebiliyor. Sağlığınız için tasarlanan Philips LowBlue Modu ayarı, ziyanı dokunan, kısa dalgalı mavi ışığı azaltan akıllı bir yazılım teknolojisi kullanarak sağlığınızı koruyor.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.