Potada şampiyon Salihli Yürekli Yıldızlar oldu

26.02.2022
Potada şampiyon Salihli Yürekli Yıldızlar olduTürkiye Basketbol Federasyonu tarafınca düzenlenen Manisa İli Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde şampiyon Salihli Yürekli Yıldızlar Spor Kulübü oldu.

 

Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde savaşım eden Salihli Yürekli Yıldızlar Spor Kulübü, ligin son haftasında Belediye Spor Salonu’nda Manisa 8 Eylül Spor Kulübünü ağırladı. Taraftarların desteğiyle salondan 71-60 galibiyetle ayrılan Salihli Yürekli Yıldızlar Spor Kulübü, Manisa şampiyonu oldu. Salihli Yürekli Yıldızlar Spor Kulübü, şampiyonluğu ise alt yapı oyuncuları ve aileleri ile beraber doyasıya kutladı.

 

Kulüp başkanı ve bununla birlikte Görevli Alıştırmacı Özgür Yürekli, 6 takımın katılmış olduğu, çift devreli lig usulüne gore oynan Büyük Erkekler Ligini elde ettikleri 9 yengi 1 yenilgi ile topladıkları 18 puanla şampiyon tamamladıklarını söylemiş oldu.

 

Daha ilkin U14 takımının Manisa şampiyonu bulunduğunu belirten Yürekli, “Alt yapımızdan yetişen oyuncularımızdan oluşan kadromuzla da A Takımımız şampiyon oldu. Şampiyon olan takımımızla gurur duyduk. Ümit ederim daha büyük başarılara imza atarız” dedi.YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.