Prens Harry’nin şoke eden gizli anlaşmasının detayları ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Prens Harry’nin anılarını kaleme alacağı bir kitap hazırlığında olduğu öğrenilmişti. İngiliz Kraliyet Ailesi’ni şaşırtan …

25.07.2021
Prens Harry’nin şoke eden gizli anlaşmasının detayları ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Prens Harry’nin anılarını kaleme alacağı bir kitap hazırlığında olduğu öğrenilmişti. İngiliz Kraliyet Ailesi’ni şaşırtan kararla ilgili sürpriz detaylar ortaya çıktı.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılma kararlarıyla dünya basınının gündemine oturan Meghan Markle ve Prens Harry cephesinde sular durulmuyor. Amerika’da yeni bir hayata başlayan ünlü çift, geçtiğimiz aylarda ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e verdikleri röportajla ortalığı karıştıracak ifadelere yer vermişti. 

Son olarak Prenses Diana’nın heykelinin açılışı için İngiltere’ye giden Prens Harry’nin Kraliyet Ailesi ile arasında buzların eridiği iddia edilmişti. Ancak Prens’in anılarını anlatacağı bir kitabı gelecek sene piyasaya sürme hazırlığında olması gündeme bomba gibi düştü.

“BİR DEĞİL DÖRT KİTAP”

Kitap için 20 milyon dolar kazanacağı öne sürülen Prens Harry’nin, İngiltere’nin en ünlü yayınevlerinden Penguin Random House ile yaptığı anlaşmanın detayları öğrenildi. Daily Mail’in haberine göre; Prens Harry, yalnızca tek bir kitap değil 4 kitap yazması bekleniyor.

II.ELİZABETH’İN ÖLMESİ BEKLENİYOR!

Prens Harry’nin ilk kitabının 2022 yılında okuyucularla buluşacağı biliniyor. Ancak ikinci bir kitap daha yazmayı planlayan Prens’in Kraliyet sırlarına bu kitapta yer vereceği öğrenildi. İkinci kitabın yayımlanması için şart koşan Prens’in isteği, tüm dünyada çok konuşuldu.

Buna göre; ikinci kitap, İngiltere Kraliçesi hayatını kaybettikten sonra yayımlanacak. II.Elizabeth’in ölümü sonrasında okuyucunun karşısına çıkacak kitabın içerisinde yer alacak bilgiler şimdiden merak konusu oldu.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.