Prens William’dan BAE’ye ziyaret

10.02.2022
Prens William’dan BAE’ye ziyaretİngiliz Prens, BAE ile ilişkileri derinleştirmek için bu ülkeye ziyaret düzenledi. William, ziyaretiyle ilgili izahat yapmış oldu.


Prens William'dan BAE'ye ziyaret

İngiltere’de tahtın ikinci sıradaki varisi Prens William, Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) ziyaret gerçekleştirmiş oldu.

William’ın ziyaretinin, BAE’nin son günlerde karşı karşıya kalmış olduğu saldırıların arkasından yapılması dikkat çekti.

WILLIAM BAE’DE

Kensington Sarayı’ndan meydana getirilen açıklamada, Cambridge Dükü’nün BAE’ye ilk resmi ziyaretini gerçekleştirdiği açıklandı.

İngiltere Dışişleri Bakanlığı’nın talebi üstüne meydana getirilen ziyaret kapsamında Körfez’deki Arap ülkeleriyle ticari bağların derinleştirilmesi hedefleniyor.

“DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN…”

Prens William, Dubai’nin ev sahipliği yapmış olduğu Expo 2020 fuarını ziyaret edecek.

Toplumsal medya üstünden izahat icra eden Cambridge Dükü, “Dubai Expo’da Birleşik Krallık’ı kutlamak ve daha sürdürülebilir bir dünya için BAE ve internasyonal ortaklarla beraber emek harcama konusunu ele almak için Dubai’ye gelmekten coşku duyuyorum.” ifadesini kullandı.

Prens William dan BAE ye ziyaret #1

10 MİLYAR STERLİNLİK YATIRIM SÖZÜ

BAE, geçen yıl İngiltere’ye 10 milyar sterlinlik yatırım sözü verdi ve bu ülkeyle özgür tecim anlaşması yapma isteğini dile getirdi.

Ek olarak Birleşik Krallık’tan, BAE’ye yönelik saldırıları kınayan açıklamalar yapılmıştı.

Prens William dan BAE ye ziyaret #2

Prens William dan BAE ye ziyaret #3

Prens William dan BAE ye ziyaret #4

Prens William dan BAE ye ziyaret #5

Prens William dan BAE ye ziyaret #6

Prens William dan BAE ye ziyaret #7

Prens William dan BAE ye ziyaret #8

Prens William dan BAE ye ziyaret #9

Prens William dan BAE ye ziyaret #10

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.