Programsız Video İndirme

04.10.2020
Programsız Video İndirme

Programsız Video İndirme son dönemlerin en çok aranan konularından biri. Sosyal medya hesaplarınızda dolanırken arkadaşlarınızın ve takipçilerinizin paylaştığı videoları beğendiğiniz, telefonunuza indirmek istediğiniz oldu mu? Cevabınız evet ise ve genellikle indirmekte güçlük çektiyseniz hemen sizlere programsız video indirme uygulaması hakkında bilgi vermek istiyoruz. Video indirme imkanını en üst kalitede sunan uygulama sayesinde artık sizler de tek bir tıkla video download edebileceksiniz.

programsiz-video-indirme

Video İndirme Programının Özellikleri Nelerdir?

Ücretsiz bir şekilde sunulan video indirme programı için birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikleri sadece tek bir uygulamayı cihazınıza yükleyerek elde edebileceksiniz. İşte dikkat çeken özellikler:

  • TikTok, WhatsApp, Facebook ve Instagram gibi en çok kullanıcı sayısına sahip sosyal medya ağları üzerinden paylaşılan videoları cihazınıza yükleyebileceksiniz.
  • Sosyal medya sitelerinde paylaşılan videolar telefonunuza HD kalitede inmektedir.
  • Videoların iniş süresi oldukça kısadır. Bu yüzden ultra hızlı bir video indirme deneyimi sunmaktadır.
  • İndirilen videolar tek bir tıkla paylaşılabilmektedir.
  • Programsız video indirme özelliği sayesinde video linklerinin kopyalanması videoların inmeye başlaması için yeterlidir.

programsiz-video-indirme

Programsız Video İndirme Uygulaması ile Videolar Nasıl İndirilir?

Video indirme programı için sunulan özellikler hoşunuza gittiyse ve bir an önce uygulamayı edinmeye karar verdiyseniz aşağıdaki adımları takip ederek video indirme yapabilirsiniz.

  • Videoları telefonlarınıza yükleyebilmeniz için 2 yöntem var. İlki indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalar ve uygulamaya yapıştırırsınız. Sonrasında indirme butonuna tıklayarak downloadı başlatabilirsiniz.
  • Uygulamanın içinde bulunan otomatik indirme özelliğini aktif etmek ise ikinci yöntemdir. Böylece indirmek istediğiniz videoların linkini kopyalayarak videoları yükleyebilirsiniz.

Video Düzenleme Programları | Ücretli ve Ücretsiz

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.