PUBG 8.2 güncellemesi ile oyunculara yenilikler sunacak

8. Sezon ve Sanhok Remaster’ın çıkışının hemen ardından PUBG Corporation, 8.2 güncellemesindeki yeni Battle Royale içeriğiyle geliyor. Bu son yama 19 Ağustos’ta PC’de, 27 Ağustos’ta ise konsollarda ve Stadia’da çıkacak. Çıkışından önce yeni içeriği test etmek isteyen oyuncular, 12 Ağustos Çarşamba gününden itibaren PC test sunucularında deneyebilirler.

11.08.2020
PUBG 8.2 güncellemesi ile oyunculara yenilikler sunacak

PUBG 8.2 güncellemesi ile beraber gelen dikkat çekici yenilikler şu şekilde:

Yeni Eşyalar:

MG3 Hafif Makineli Tüfek: Savaş alanları yardım paketlerinde bulunan en yeni silah, hızlı ateş eden MG3 Hafif Makineli Tüfek artık mevcut. İki farklı atış hızı, stabilite için bir bipod, spreyinizi takip etmenize yardım edecek izli mermiler ve araçlara karşı arttırılmış silah hasarı ile büyük kırmızı kutu için savaşmanın artık yeni bir sebebi var.

Yanıltıcı Bomba: Yeni fırlatılabilir öğe, düşmanlarınızı şaşırtacak ve hareketlerinizi gizleyecek; bu da düşmanlarınızın dikkatini dağıtan ve/ya da kendi kulaklarınızı sorgulamanızı sağlamayı başaran muhteşem bir yöntemdir. Sanhok’ta dünya yağması olarak mevcut olan Yanıltıcı Bomba, fırlatıldıktan sonra yaklaşık on saniye sahte ateşleme sesleri çıkaracak ve size hamlenizi yapmanız için birkaç dakika kazandıracaktır.

pubg-8-2-guncelleme

Pubg 8.2 Güncelleme Yeni Özellikler:

PCS2 Pick’Em Challenge: Pick’Em Challenge, yaklaşan e-spor etkinliği PCS2 ile beraber geri dönüyor. 19 Ağustos’ta PC’de ve 27 Ağustos’ta konsollarda Pick’Em Challenge sekmesi açıldığında, oyuncular Kuzey ABD, Avrupa, Asya ve Asya-Pasifik bölgelerinde e-spor turnuvasının kazananlarını tahmin ederek kutlama amaçlı PCS2 ögelerini kazanma şansı için oyun içi sekmesini ziyaret edebilirler.

pubg-8-2-guncelleme

Orijinal Lobi Müziği: Oyuna girdiklerinde biraz nostalji arayan oyuncular artık lobi müziklerini seçebilecekler. Erken Erişim zamanlarına dayanan pek çok farklı tema müziği de yer almakta.

Kask Gizleme Seçeneği: Kafanızı iyi bir 3. Seviye kaskla koruyorsanız bile, varsayılan kostüm parçalarınızı tutmak için kaskınızı kapatabilirsiniz. Bu özellik bütünüyle kozmetiktir ve diğer oyuncular kafanızda kask olduğunu göreceklerdir ama içinde ne olduğu önemli olduğundan çok da önem taşımıyor.

Pubg 8.2 Güncellemesi ile Gelen Diğer Yenilikler:

Yenilenmiş Silah Modelleri ve Kaplamaları: M416, SKS ve Kar98k, yüksek görsel kalitede yeniden tasarlandı. Görsel güncellemeleriyle beraber bu silahların silah sesleri, iyileştirilmiş kaliteye uyacak şekilde elden geçirildi.

pubg-8-2-guncelleme

Erangel Rıhtımları: Erangel’e dört rıhtım eklendi. Mevcut iskelelere biri Novorepnoye’de diğeri Ferry Pier’de olmak üzere iki rıhtım eklendi. Erangel anakarasının ve Sosnovka Adası’nın güney plajına da rıhtım eklendi.

PUBG 8.2 güncellemesi

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.