PUBG En İyi Silahlar İle Başarıya Doğru

10.08.2020
PUBG En İyi Silahlar İle Başarıya Doğru

Battleroyale oyunlarının başında gelen PUBG’de başarılı olmak için sizlere PUBG’deki en iyi silahlar konusundan bahsedeceğiz. Hasarları, geri tepme hızı ve mermi hızı gibi birçok detaya gireceğimiz bu yazı ile birlikte daha da başarılı olmanız mümkün.

PUBG, hem PC hem de mobilde oynanabilen online bir savaş oyunudur. Burada stratejiler kadar silahlarda büyük önem taşıyor. PUBG birinci olmak için dikkat etmeniz gereken birçok şey vardır. Belki de bunların en başında silah seçimi geliyordur. Tabi, bu elinizde olan bir şey değil ama bulduğunuz taktirde kullanmak sizin elinizde. Dilerseniz, daha iyi bir oyun deneyimi için PUBG en iyi silahlar derlememize geçelim;

pubg-en-iyi-silahlar

PUBG En İyi Silahlar

Bu başlık altında sizlere 2 şer adet hafif makineli, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği paylaşacağız. Dilerseniz, PUBG en iyi silahlar derlemesine geçelim;

AUG SİLAHI

Oyun içerisinde en etkili silahlardan olan AUG, droplardan düşüyor. Bu nedenden dolayı da erişim fazla sağlanamayabiliyor. 940 m/s hızındaki mermisi ile keskin nişancı tüfekleri işe yarışan AUG, 41 hasar ile karşımıza çıkıyor.

AKM Silahı

Bu silah, PUBG’deki en çok seken silahlar arasında yer alır. Silah her ne kadar çok sekse de hasarından dolayı keskin nişancı tüfeklerine taş çıkarır cinsten. Silah tam tamına 47 hasar veriyor. Eğer, aim kontrolünüze güveniyorsanız mutlaka bu silahı tercih edin.

pubg-en-iyi-silahlar

Vector Silahı

PUBG en  iyi silahlar listemizin hafif makinalı tüfekler kategorisinde yer alan bu silah, az mermi aldığı için  fazla tercih edilmiyor fakat yakın mesafede affetmiyor 350 m/s hızla ulaşan ve 9mm mermi atan silahın hasarı 31 olarak görülüyor.

UMP45 Silahı

SMG’ler arasında en güçlü silahlar arasında yer alan UMP 45 silahı yakın mesafeden çok etkili ve 41 hasar veriyor.

Kar98k Keskin Nişancı Tüfeği

Droplarda daha fazla karşımıza çıkan bu silahın 79 olarak biliniyor. 3 level kask yok ise kafadan tek atabilirsiniz. M21 Silahı da iyi sayılabilir ancak, bu silah daha fazla çıktığı için bunu ekledik.

AWM

PUBG en iyi keskin nişancı tüfeği olarak kabul edebileceğimiz silahın hasarı 105 olarak görülüyor. 3. Level kaskı olan bir oyuncuya ise 118 vuruyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.