PUBG Mobile Gizemli Orman Modu

10.06.2020
PUBG Mobile Gizemli Orman Modu

PUBG Mobile son güncellemesi ile birlikte Gizemli Orman Modunu kullanıcıların beğenisine sunacak. Bununla birlikte peşpeşe gelen güncellemeler, kullanıcıların ne kadar çok önemsendiğini gösteriyor. Bilindiği üzere daha önce oyunun 2.haritası Miramar’a güncellemeler gelmiştir. Bazı silahlar ve bazı haritaların bölgelerine de düzenlemeler yapılmıştı. Ayrıca, bu güncelleme sadece Gizemli Orman Modu yok. Birçok özellik daha sizleri bekliyor.

2017 yılında oyuncularla buluşan ve çıktıktan kısa bir süre en üst sıralarda gördüğümüz mobile oyunu PUBG, Battle Royale oyunu olarak biliniyor. Bu oyun ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra adeta oyun sektörüne yön verdi. Gerek yaptığı yenilikler gerekse yaptığı güncellemeler ile birlikte rakiplerine ilham kaynağı olan PUBG Mobile, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda da PUBG Mobile son güncellemesi ile birlikte ‘Gizemli Orman Modu’ oyuncularla buluşacak.

PUBG Mobile Güncellemeleri Devam Ediyor

PUBG Mobile son güncellemesi ile birlikte birçok yenilik geldi. Bu yenilikler her ne kadar Gizemli Orman Modu ile birlikte göze çarpmasada 1 Haziran PUBG etkinliği olacak. Bu etkinlik hakkında her ne kadar bilgi olmasa da ilgi çekici olacağından şüphe yok.

Son alınan haberlere göre Sanhok haritası üzerinde de bir orman temalı etkinlik düşünülüyor. Bu konu hakkında PUBG ekibi detaylı bilgiyi 1 Haziran tarihinde Twitter’dan duyuracak.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.