PUBG MOBILE’da Spider-Man rüzgarı esiyor!

28.01.2022
PUBG MOBILE’da Spider-Man rüzgarı esiyor!


Dünyanın en popüler mobil oyunu PUBG MOBILE, çeşitli etkinlikler ile kullanıcı etkileşimlerini artırmaya devam ediyor. Bilhassa popüler kültürü takip eden şirket, buna uygun olarak yapıma yeni karakterler ve etkinlileri dahil ediyor. Son olarak geliştirici firmanın iş birliği yapmış olduğu mevzu ise gişe rekorları kuran Spider-Man: No Way Home oldu.

PUBG: Battlegrounds ücretsiz oldu! Nasıl indirilir?


PUBG: Battlegrounds parasız oldu! Iyi mi indirilir?

Popüler Battle Royale oyunu PUBG: Battlegrounds, Steam üstünde sınırsız olarak parasız oldu. İşte detaylar…

Spider-Man, PUBG MOBILE iş birliği için kutlama yapılmış oldu

En sevilen süper kahramanlardan kabul edilen Spider-Man, geçtiğimiz günlerde New York semalarında ağ atarken görüntülendi. Sony Pictures’ın dünya genelinde yayınlanma rekorları kıran ve bir tek sinemalarda gösterilen filmi Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok’un, V1.8 güncellemesiyle PUBG MOBILE’a eklenmesi New York’ta görkemli bir ışık gösterisiyle kutlandı. PUBG MOBILE’ın Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı modu 14 Şubat’a kadar kullanılabiliyor. 

Manhattan’dan Queens’e kadar devam eden projeksiyon ışık gösterisi, PUBG MOBILE’ın meşhur kahramanı Helmet Man eşliğinde ağ atan Örümcek-Adam, Sony Pictures üçlemesinde yer edinen Flatiron Binası, Washington Square Arch, Washington Square North benzer şekilde ikonik binalar ve konumlar içinde sallanıp tırmanırken görüldü. İzleyenleri fanatik bırakan bu hususi ışık gösterisini buraya tıklayarak seyredebilirsiniz.

Sevilen karakter ve Sony Pictures ile ilk kez bir ortaklık içinde olan PUBG MOBILE’ın V1.8 güncellemesi, oyunculara tam bir süper kahraman deneyimi yaşatmak için bir ekip yeni etkinlik ve parasız unsur sunuyor. Yeni Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı mod, oyuncuların gizemli canavarlarla savaşmak için Örümcek-Adam’a katıldığını ve haritada dolaşırken rakiplerini yavaşlatmak için kendi Eve Dönüş Yok Ağ Atıcılarını kullanmalarını sağlıyor.

Oyuncular, 14 Şubat’a kadar PUBG MOBILE’ın Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı modunun keyfini çıkarabilir. Bu ortaklık için gösterilen fragmana buradan göz atabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.