PUBG: New State, yeni mod aldı

11.02.2022
PUBG: New State, yeni mod aldı


PUBG: New State adlı popüler oyunun Şubat güncellemesi bugün geldi. Bununla birlikte üç yeni silahla birlikte yeni ölüm maçı modu, iki tabanca özelleştirmesi, bir co-op canlandırma işlevi, armağan sistemi de dahil oldukça sayıda içerik getirdi. Bu şekilde de sınırı olan kalmayıp yapıma hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonları da dahil oldu.

Bugünkü güncellemede yer edinen en belirgin ekleme, Round Deathmatch adlı 4v4 ölüm maçı modu oldu. Yeni Arena haritasında iki ekip savaşım ediyor. Buna ek olarak yedi maçtan dördünü kazanan ilk ekip tüm kapışmayı kazanmış oluyor.

PUBG New State, üç kasayı ücretsiz veriyor!


PUBG New State, üç kasayı parasız veriyor!

PUBG New State, sunmuş olduğu üç biletle oyun bünyesinde yer edinen Lord of Blood kasalarını parasız bir halde dağıtıyor.

PUBG: New State, oldukça çok içerik aldı

Yeni ölüm maçının yanı sıra, Team Deathmatch için çeşitli iyileştirmeler geldi. Geliştirici ekip İstasyon haritasını daha fazlaca alan sunacak şekilde yeniledi. Buna ek olarak Team Deathmatch’in arayüzü de yeni bir tasarıma haiz oldu. Yapıma MP5K, Crossbow ve DSR-1 benzer şekilde yeni silahlar eklendi.

Co-op şimdi, en fazla üç ekip üyesinin ekip dostlarını canlandırabileceği yeni bir diriltme sistemi sunuyor. Bugün, Survivor Pass Vol.4‘te oyuncular, kostümler ve karakter görünümleri kazanmak için öykü görevlerini aldılar. Buna ek olarak Premium Pass için ödeme yapanlar da daha fazlaca ödül kazanıyor.

Tüm bu içeriklerle birlikte, iyileştirilmiş düşman işaretlemesi, yinelenen öğeleri halleden QoL iyileştirmeleri ve optimizasyon benzer şekilde ele alınması gereksinim duyulan daha oldukça şey var. Sonuçta, PUBG: New State çıkalı daha bir yıl bile olmadı. Bu yüzden geliştirmeler bir süre daha devam edecektir. Gene de, Krafton‘un bu mevzuda ilgili davrandığını görmek oyuncuları mutlu ediyor.

pubg-new-state-yeni-mod-aldi
Yeni 4v4 Deathmatch modu

Sizler PUBG: New State hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.