PUBG’de Nasıl Birinci Olunur? PUBG Mobile Taktikleri

29.04.2020
PUBG’de Nasıl Birinci Olunur? PUBG Mobile Taktikleri

PUBG’de nasıl birinci olunur? PUBG mobile taktikleri; Pubg, çok oyunculu bir oyun olduğu için 1.olma şansı bir hayli düşük. Bu noktada da Pubg mobile taktikleri sıkça aranıyor. Makalenin ilerleyen kısımlarında Pubg’de nasıl birinci olurum? Sorusunun yanıtını ayrıntılı bir şekilde verilecektir. Bu taktikler sayesinde 1.olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Son yıllarda oyun sektörünün önde gelen oyunlarından olan Pubg Mobile versiyonu, tüm dünya üzerinde etkisini arttırmaya devam ediyor. Oyun kitlesi arttıkça da kullanıcı sayılarında bir hayli artış gözlemleniyor. Zaman geçtikçe üyeler tecrübeleniyor ve 1.olma şansı giderek azalıyor.

PUBG Mobile’da Nasıl Birinci Olunur?

Pubg Mobile ilk olarak Çin’de ortaya çıkmıştı. Bu ortaya çıkışın ardından tüm dünyaya hızla yayıldı. İsmi her ne kadar Pubg Mobile olsa da bilgisayarlara da indirilmeye başlandı. Burada pcdeki gerçek Pubg oyunundan bahsetmiyorum. Burada, Pubg oyununun mobil versiyonunun pcye indirilmesinden bahsediyorum.

Pubg Mobile oyununu telefondan oynamak bir hayli zordur. Bu nedenle de çeşitli teknolojik cihazlar geliştirilmiştir. Minik Klavyeler, minik Mouseler… Bunların hepsi telefon uyumludur. Bu nedenle de oyunu kolaylaştırıcı etkiler olarak görülmüştür. Dilerseniz, Pubg Mobile taktikleri için biraz daha ayrıntıya girelim;

PUBG Tutorial Moduna Göz Atın

Pubg öğretici mod diğer bir adı ile Pubg mobile tutorial, yeni başlayan oyuncuların alışma sürecinde etkili. Oyunu en baştan yeni oyunculara öğreten bu sisteme katıldığınızda gerçek savaş alanında neyin ne olduğunu bileceksiniz ve başarı oranınız artacak.

PUBG Envanter Kullanımı

Pubg’de envanter kullanımını tasarruflu yaptığınız da daha fazla oyunda kalabilirsiniz. Gereksiz, itemlerden vazgeçip, daha önemlilerini seçerseniz, başarı şansınız artar. Pubg mobile taktikleri konusunda envanter kullanımı önemlidir.

Uçaktan Atlayacağınız Yeri İyi Seçin

Pubg Mobile’da herhangi bir oyun modunu seçtiğinizde uçaktan atlamanız gerekmekte. Uçaktan atladığınız nokta sizin stratejik yeriniz olacaktır. Bu nedenle stratejik yerleri seçtiğinizde başarı şansınız artacaktır.

Pubg Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Pubg mobile bilgisayara indirme işlemi için başlık sonunda bir link vereceğim. Verdiğim linkten Pubg Mobile Pc versiyonu indirebilirsiniz. Pubg Mobile, her ne kadar telefondan oynanıyor gibi görünse de bilgisayardan da oynanabiliyor. Bilgisayarda karşınıza çıkan ekranda Pubg Mobildeki ekranı görürsünüz. Aslında Pubg Mobile hakkında bilginiz varsa bilgisayarda 1.likten aşşağı inmeniz zor gibi gözüküyor.

PUBG Mobile Bilgisayara İndirme Linki:

https://www.bluestacks.com/tr/apps/action/pubg-mobile-international-version-on-pc.html?utm_campaign=afr2b-6c2d230c4566478895ffbd72d4fa0cd7-com.tencent.ig-tr&utm_source=afr2b&no_bar=true

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir