Rainbow Six Siege, 2022 planlarını deklare etti

21.02.2022
Rainbow Six Siege, 2022 planlarını deklare etti


Ubisoft, kısa sürede Rainbow Six Siege hakkında bazı açıklamalar yapmış oldu. Bu aşamada, oyunda 80 milyon oyuncu eşiğini aşmanın peşinden gelen değişimler hakkında data verdi. Şu anda, üç yıl içinde ilk yeni haritanın, Team Deathmatch dahil yeni kalıcı oyun modlarının ve yeni operatörün geleceğini biliyoruz.

Sürem 3‘ün operatörü Singapur‘dan geliyor. Yanında da yeni bir rekabet haritası getiriyor. Buna ek olarak, senenin son operatörünün de Kolombiya‘dan geleceği biliniyor.

Rainbow Six Siege, oyuncu rekoru kırdı


Rainbow Six Siege, oyuncu rekoru kırdı

Rainbow Six Siege, başarısını sürdürüyor. 2015’te piyasa çıkan birincil şahıs nişancı oyunu, oyuncu sayısında rekorları geride bıraktı.

Rainbow Six Siege için hile mevzusu önemini koruyor

21 Şubat‘tan 21 Mart‘a kadar oyun içinde sınırı olan süreyle Year Pass ve Premium Year Pass satın alımı açılıyor. İlki, yıl süresince dört sezonluk Battle Pass‘in kilidini açıyor. Bir çok süre ayrı olarak sunuluyor. Yeni operatörlere de 14 günlük erken erişim içeriyor. İkincisi ise, 20 Battle Pass katmanı puan artışı, operatörlere erken erişim, hususi tabanca görünümleri, VIP kredileri ve daha fazlasını barındırıyor.

rainbow-six-siege-2022-planlarini-acikladi

Ubisoft yapmış olduğu açıklamada, 7. Yıl süreci süresince geliştirme ekibinin, İtibar Sistemi şeklinde tanıtılan hile karşı çabalara yönelik belirli oyuncu davranışlarını ele almak için hile karşıtı çaba göstereceklerini söylemiş oldu. Bu aşamada, 1. Sürem bağlantı kopukluklarını tespit etmeye yönelik iyileştirmeler sunuyor. Sürem 2 ise dost ateşini kötüye kullanan oyunculara yaptırım gelmesini sağlıyor.

Bu yıl konsol oyuncuları için hedef kontrolü kişiselleştirme şeklinde birkaç hususi güncelleme de yolda şeklinde duruyor. 7. yılda yeni oyunculara, antrenman yapma ve deneyim etme alanları şeklinde bir atış poligonunun tanıtımı yapılmış oldu.

rainbow-six-siege-2022-planlarini-acikladi

Ubisoft, dün Demon Veil başlığı altında Rainbow Six Siege Year 7 Season 1‘e ne işe yaradığını deklare etti. Yeni bir Japon operatörü, harita ve kalıcı bir Team Deathmatch oyun modu sunacaklarını belirtti. Ek olarak, Attacker Repick, evrensel manzaralar ve fazlasını içeren oyun güncellemeleri de getiriyor.

Sizler Rainbow Six Siege hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.