Razer Blade Pro 17’yi Tanıttı

23.05.2020
Razer Blade Pro 17’yi Tanıttı

Razer Blade Pro, oyun severler tarafından sıkça tercih edilen bilgisayar serisinden biriydi. Gerek oyunlarda verdiği yüksek performanslar gerekse sunduğu mükemmel grafiksel özelleri ile oyuncuların gönlünde taht kuran Razer, son hamlesi olan Razer Blade Pro 17’yi tanıttı.

Oyuncular arasında sıkça tercih edilen yüksek performanslı bilgisayarlar üretmesi ile bilinen Razer,  bugün Razer Blade Pro 17’yi tanıttı. Oyun geliştiricileri ve tasarımcılar için büyük kolaylıklar sağlayan Razer, son çıkardığı bilgisayarla birlikte masaüstü bilgisayarların tercihini düşürebilir. Çünkü, yeni çıkan Razer Blade Pro 17, adeta bir kaplan gücünde.

 

Razer Blade Pro 17’nin Özellikleri

17 inçlik tasarımı ile göze çarpan bilgisayarda adeta yok yok. Dilerseniz, Razer Blade Pro özellikleri konusuna geçelim ve daha iyi kavrayalım;

Bilgisayarda mükemmel bir ekran kartı bulunuyor. NVIDIA  GeForce RTX 2080 SUPER ekran kartı ile 8 çekirdekli Intel Core i7 işlemciye sahip olan bu bilgisayarda 4K 120 HZ gibi mükemmel bir yüksek çözünürlülük de mevcut. Eğer, bu çözünürlülük de yetmez diyorsanız Full HD 300 Hz seçeneği de var.

Daha önceki modelde donanımsal olarak eklemeler yapılabiliyordu. Bu modelde de donanımsal olarak eklemeler yapılabiliyor 64GB’a kadar DDR4 RAM ve 1 TB depolama ile  donatılabilen Blade Pro 17, HDMI 2.0b ve Wi-Fi 6 özelliklerine sahip.

Retina Ekran Dikkat Çekiyor

Yüksek tempolu oyunlarda size büyük oranda yardımcı olarak Razer, Blade Pro 17 bilgisayarı, 17,3 inc Full HD ekrana sahip. Ayrıca, %100 renk doğruluğu kalibresi de olan bu bilgisayarda sizleri rahatsız edecek yansımalar bulunmuyor. Üstüne üstlük bilgisayardaki parlamayı azaltacak mat bir ekranda kullanılmış. Bu sebepten dolayı da herhangi bir ışıktan dolayı ekranda parlamalar yaşanmıyor.

4K ve 120 HZ dokunmatik ekranı da bulunan bilgisayarda Adobe RGB alanında %100 kalibre dilmiş ekran var. Bu da demek oluyor ki fotoğrafçılar ve tasarımcılar rahatlıkla ekranı kullanabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Web Hane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.