Remedy Entertainment, oynamasız parasız bir oyun geliştiriyor!

31.12.2021
Remedy Entertainment, oynamasız parasız bir oyun geliştiriyor!


Geçtiğimiz günlerde uzun süredir beklenen Alan Wake 2’nin resmi duyurusunu gerçekleştiren Remedy Entertainment, şimdi de oynamasız parasız bir çevrim içi yapım üstünde çalıştığını belirtti. Remedy, bu oyunun yapımında meşhur Çin menşeli oyun yapımcısı Tencent Games ile birlikte çalışıyor. İşte oyunla ilgili paylaşılan tüm detaylar…

Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri açıklandı


Alan Wake Remastered sistem gereksinimleri açıklandı

Remedy tarafınca grafikleri elden geçirilerek tekrardan piyasaya sürülecek olan Alan Wake: Remastered için sistem gereksinimleri açıklandı.

Alan Wake 2 sonrasında bir oyun daha geliyor

Geçtiğimiz The Game Awards etkinliğinde duyurulan yeni yapımlardan kabul edilen Alan Wake 2, Remedy Entertainment’tan bir süredir devam eden beklentiyi en sonunda karşılamıştı.

Bununla birlikte bu hafta içinde Game Informer’a açıklamalar oluşturan bir yatıcımcı, Remedy’nin Çinli yayıncı ve oyun yapımcısı Tencent ile partnerlik anlaşması imzaladığını duyurdu. Oynaması parasız bir co-op çevrim içi edinim sunacak olan oyunun adı Vanguard olarak belirlenmiş Bir tek bu isim, Call of Duty: Vanguard‘ın piyasaya sürülmesi sonrasında bir değişikliğe uğrayabilir.

Daha ilkin Stardew Walley, Rocket League, Minecraft ve Cities: Skylines şeklinde birçok oyunun yayıncılığını üzerine alan Tencent Games, şimdi de Alan Wake, Control ve Max Payne serilerinin yapımcısı olan Remedy Entertainment ile anlaşmaya vardı.Remedy’nin servis tabanlı iş modeliyle piyasaya süreceği ilk oyun olacak yapım, co-op oynanışa haiz bir çevrim içi edinim sunacak.

İlk gelen açıklamalar, yapımın hem PC ve konsollarda hem de mobil platformlarda satışa sunulacağını gösteriyor. Bununla birlikte yapımın Asya pazarındaki seçili ülkeler için kendine özgü bir isme haiz olacağını gösteriyor. Şu ana dek yalnız çevrim içi olacağı, parasız bir tek oyun içi satın alımlara açık bir iş modeliyle geleceği ve oyunun planlanan adının Vanguard olduğu bilgilerine sahibiz. Buna karşın Alan Wake 2’ye dair yeni materyaller yayınlandıkça yapıma dair yeni bilgiler de sunulacak.

Peki sizer bu yeni duyurulacak oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir