Renk değiştiren Honor 60 Pro tanıtıldı

04.03.2022
Renk değiştiren Honor 60 Pro tanıtıldı


2013 yılından 2020 yılına kadar Huawei’nin bir alt markası olarak hizmet veren ve ondan sonrasında satılarak bağımsız bir markaya dönüşen Honor, Aralık 2021’de Honor 60 ve Honor 60 Pro modellerini Çin’de piyasaya sürmüştü. Cihazlar mavi, altın, yeşil ve siyah şeklinde birden fazla renk seçeneği ile geldi.

Çinli üretici bugün yapmış olduğu duyuru ile Honor 60 Pro modeli için Honor Code olarak adlandırdığı yeni renk seçeneğini duyurdu. Honor Code düzgüsel bir renk seçeneği değil, zira bu tesirinde bırakan tasarımın kullanıcılara sunulabilmesi için, elektrokromik teknolojisi kullanılıyor. Peki bu iyi mi bir fark sunuyor?

Honor 60 serisi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı!


Honor 60 serisi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı!

Qualcomm Snapdragon 778G+ işlemci, 120Hz yenileme hızı ve 66W süratli şarj yardımı ile Honor 60 ve 60 Pro tanıtıldı.

Renk değiştiren Honor 60 Pro: elektrokromik yardımıyla!

Telefonun arkasında yer edinen H, O, N, O, R harfleri, bir arama ulaştığında, çalar saat ve hatırlatma için ses çaldığında, direkt zil sesinin ritmine nazaran renk değiştirerek görsel şölen sunuyor. Milisaniye düzeyinde tepkiler verilirken, kullananların parlayan harflerin modelini özelleştirmesine olanak tanınıyor.

Honor 60 Pro’nun yeni renk çeşidi, 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile birlikte 633 dolar fiyat etiketine haiz. Renk haricinde bu cihazın, standart modellerden herhangi bir farkı bulunmuyor.

Honor 60 Pro’nun 6.78 inç büyüklüğündeki OLED ekranı, Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızı sunarken, aygıt gereksinim duyduğu gücü Qualcomm Snapdragon 778G işlemciden alıyor. Ön tarafta 50 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alırken, arka tarafta 108 Megapiksel ana kameraya 50 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 Megapiksel derinlik anlama sensörü beraber rol alıyor.

4500 mAh bataryadan beslenen telefon, 66W süratli şarj desteğine haiz. Renk değiştiren Honor 60 Pro modelini beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.