Resident Evil 4 Remake için ürkütücü iddia!

11.02.2022
Resident Evil 4 Remake için ürkütücü iddia!


FanByte, Resident Evil 4 hakkında bir rapor hazırladı. Bu aşamada Resident Evil 4 Remake sürümünün 2022 yılı içinde açıklanacağını belirtti. Capcom, Resident Evil 2 ve 3‘ün remake sürümlerini yayınladıktan sonrasında fazlaca sayıda remastered gören Resident Evil 4’e gelmişti sıra. Rapora bakılırsa, Capcom bir remake sürümü üstünde çalışmaya başladı. Resident Evil 2 oldukça pozitif yönde karşılanmıştı. […]

FanByte, Resident Evil 4 hakkında bir rapor hazırladı. Bu aşamada Resident Evil 4 Remake sürümünün 2022 yılı içinde açıklanacağını belirtti. Capcom, Resident Evil 2 ve 3‘ün remake sürümlerini yayınladıktan sonrasında fazlaca sayıda remastered gören Resident Evil 4’e gelmişti sıra.

Rapora bakılırsa, Capcom bir remake sürümü üstünde çalışmaya başladı. Resident Evil 2 oldukça pozitif yönde karşılanmıştı. Bu aşamada Resident Evil 4‘ün bu senenin başlarında açıklanması beklentiler dahilinde içeriyor.

Capcom’un Resident Evil davası çözüldü!


Capcom’un Resident Evil davası çözüldü!

Capcom ile sanatçı Judy A. Juracek içinde süregelen Resident Evil davası bugün itibariyle çözüme ulaştı. İşte olayın detayları…

Resident Evil 4 Remake, orijinalden daha ürkütücü olacak

Resident Evil 4‘ün tekrardan yapımı orijinal oyunun birebir kopyası olmayacak. Capcom‘un bunun yerine yapımın tonunu daha ürkütücü tarafa kaydırmak istediği biliniyor. Örneğin, gündüzleri oyunun ikonik köyüne girmek yerine Leon‘un girişi gece gerçekleşiyor. Diğeri karakterlere de daha oldukça ekran süresi ile birlikte, daha belirgin roller verileceği konuşuluyor.

resident-evil-4-remake-icin-urkutucu-iddia

Resident Evil 4‘e gelecek en büyük değişiklik bile yapımın ana öyküsünü etkilemiyor. Capcom, bunun yerine oyunun iki yan öyküsünü daha da detaylandırmak istiyor. Bunların da Assignment: Ada ve Seperate Ways olacağı düşünülüyor. Her ikisi de, franchise süresince ortaya çıkan Resident Evil 4’teki küçük karakter Ada Wong‘a odaklanıyor.

Raporda belirtilen kaynaklar neredeyse bunların ücretli DLC olarak sunulup sunulmayacağını doğrulamadı. Gene de iki mini maceranın tek bir genişlemede birleşmesi planlanıyor.

Sizler Resident Evil 4 oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi dikkatsizlik etmeyin!

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir