Rihanna’nın sıradışı hamilelik seçimi

06.03.2022
Rihanna’nın sıradışı hamilelik seçimiDünyaca meşhur yıldız Rihanna, hamilelik sürecinde birbirinden iddialı pozlarıyla gündeme geliyor.


Rihanna'nın sıra dışı hamilelik tarzı

ASAP Rocky ile bir süredir beraber olan dünya yıldızı Rihanna, hamilelik kareleriyle magazin gündemin sıkça yer ediniyor.

Uzun seneler dost olan ikili, kısa süre ilkin aşk yaşamaya başladı. Geçtiğimiz şubat ayında hamile bulunduğunu duyuran Rihhana, birbirinden iddialı karelerini takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Hamileliğini bir süre saklamayı başaran 34 yaşındaki şarkıcının paylaşmış olduğu hamilelik pozları, toplumsal medyada yoğun ilgi görüyor.

ALIŞKANLIKLARA MEYDAN OKUYOR

Başarı göstermiş müzisyen, son günlerde belirginleşen göbeğini ortaya çıkaran elbiseler tercih ediyor.

Yürekli kombinleri ile gündemden düşmeyen Rihanna, hamilelik stilindeki alışkanlıklara meydan okumayı tercih ediyor.

Rihanna nın sıra dışı hamilelik tarzı #1

ADINDAN EN ÇOK SÖZ ETTİREN HAMİLE STİLİNE SAHİP

Son kombiniyle gene dikkatleri üstüne çekmeye başaran güzel müzisyen, mavi tulumu, güneş gözlüğü ve yeşil uzun parkasıyla objektiflere poz verdi.

7 milyondan fazla beğeni ve oldukca sayıda yorum alan Rihanna, bugüne dek kendinden güvenli ve örneksiz hamilelik stiliyle adından en oldukca söz ettiren isim olmayı da başardı.

Rihanna nın sıra dışı hamilelik tarzı #2

‘BEBEK ÜŞÜMÜYOR MU’

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Paris Moda Haftası’nda soğuk havaya karşın giydirilmiş olduğu siyah iç çamaşırını transparan bir tülle saran Rihanna, oldukca konuşulan isim oldu. Belirginleşen karnını transparan giysisiyle sergileyen Rihanna için toplumsal medyada, “Bebek üşümüyor mu?” şeklinde yorumlar yapılmış oldu.

Rihanna nın sıra dışı hamilelik tarzı #3

Rihanna nın sıra dışı hamilelik tarzı #4

Rihanna nın sıra dışı hamilelik tarzı #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.