Rıza Baba vuruldu! Arka Sokaklar seyircisinden tepkiler

15.01.2022
Rıza Baba vuruldu! Arka Sokaklar seyircisinden tepkiler


16 senedir aralıksız devam ederek Türk tv tarihinin en uzun ömürlü dizisi olan Arka Sokaklar, Rıza Baba sevenlerini yasa boğdu. İlk bölümden beri dizide kesintisiz oynayan 79 yaşındaki meşhur adam oyuncu Zafer Ergin’in canlandırdığı Rıza Asil karakteri, bu akşam ekrana gelen 610. bölümde vuruldu. Kurtlar Vadisi dizisinde Mehmet Karahanlı karakterine yaşam veren Zafer Ergin, oyunculuk […]

16 senedir aralıksız devam ederek Türk tv tarihinin en uzun ömürlü dizisi olan Arka Sokaklar, Rıza Baba sevenlerini yasa boğdu. İlk bölümden beri dizide kesintisiz oynayan 79 yaşındaki meşhur adam oyuncu Zafer Ergin’in canlandırdığı Rıza Asil karakteri, bu akşam ekrana gelen 610. bölümde vuruldu.

Kurtlar Vadisi dizisinde Mehmet Karahanlı karakterine yaşam veren Zafer Ergin, oyunculuk kariyerine 16 senedir Arka Sokaklar’da Rıza Baba olarak devam ediyor. Senaryo icabı İstanbul Güvenlik Müdürlüğüne bağlı asayiş hususi ekibinin başlangıcında olan Rıza Asil, dizinin önceki bölümlerinde de rol gereği ölüm tehlikesi geçirdi. Bir tek Reşat Hoca her seferinde Asil’yu kurtardı.

Arka Sokaklar’ın Ali’si sevenlerini yasa boğdu, Twitter sallandı!


Arka Sokaklar’ın Ali’si sevenlerini yasa boğdu, Twitter sallandı!

600. bölüm ile Arka Sokaklar dizisine veda eden Ali (Alp Korkmaz) toplumsal medyada yas tesiri yarattı.

Rıza Baba’nın vurulmasına toplumsal medyadan tepkiler

https://twitter.com/Birbeyfendddi/status/1482047199932526593?s=20

Rıza Baba artık Arka Sokaklar dizisinde olmayacak mı?

Bugün toplumsal medyanın gündemine bomba şeklinde düşen o sahne Twitter’da trendler listesinin başına yerleşti. 610 bölüm süresince istikrarlı bir halde rolüne devam eden Rıza Baba, Arka Sokaklar dizisinde evinin önünde vuruldu. Bir tek karakterin ölüp ölmediği ve Zafer Ergin’in diziden ayrılıp ayrılmadığı neredeyse kesinleşmedi.

Tüm Türkiye’nin merak etmiş olduğu o mevzu; “Zafer Ergin diziden çıkacak mı?” sorusunun cevabının gelecek bölümlerde kesinleşeceği söyleniyor. Bir tek tahminler, Rıza Baba’nın diziye devam etmeyeceği; etse bile artık arka planda kalacağı doğrusu eskisi şeklinde müdür olarak ekipte yer almayacağı yönünde.

Zafer Ergin, Arka Sokaklar’dan ilkin Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı Mehmet Karahanlı karakteriyle beğeni kazanmıştır. Aradan seneler geçmesine rağmen devrin seyircileri Ergin’i hala Karahanlı karakteriyle özdeşleştiriyor.

Kaynak: shiftdelete.net
Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.