Rogue Agent Mobil Oyunu Yayınlandı

22.05.2020
Rogue Agent Mobil Oyunu Yayınlandı

Midnight Games Şirketi tarafından tasarlanan ve geliştirilen oyun, İos ve Android marketlerde görüldü. Rogue Agents oyunu, alışılmışın dışında bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Belki de bu oyun şimdiye kadar ki oynadığımız bütün mobil oyunları bizlere unutturacak.

Koronavirüs sürecinde sosyal mesafe sebebi ile birçok kişi evinde vakit geçiriyor. Bilgisayar oyunu, çeşitli akademik çalışmalar ve mobil oyunlar olmak üzere birçok uğraş ile ilgilenen insanlara müthiş bir önerimiz var. Mobil oyun önerisi niteliğinde olan bu yazımızda piyasaya bugün sürülen ve TPS oyunu olan Rogue Agents’i tanıtacağız. Dilerseniz, Rogue Agents nedir? Kısaca göz atalım;

Keskin Nişancı Oyunu Rogue Agents

Google Play Store ve App Store üzerinden indirebileceğiniz Rogue Agents oyunu, temel olarak bir nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunu oynayan kullanıcılar 3. Kişi gözünden nişancı konumunda.

Gerek mekanikleri ile gerekse de grafikleri ile beğeni toplayan bu oyun, oyuncuların beklentilerini karşılayan bir yapıda karşımıza çıktı. Güzel bir şekilde vakit geçirebileceğiniz bu oyuna ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Oyunun Hızına Yetişmek Çok Zor

Rogue Agent mobil oyunu, görselde de olduğu gibi çok hızlı bir yapıda. Oyunun hızına yetişmek cidden çok zor. Eğer, yüksek tempo ve dinamik oyunlardan haz alıyorsanız mutlaka bu oyunu denemelisiniz. Oyunda çeşitli parkurlarda var. Bu parkurlar, sizlerin cazibesini ayrıca çekebilir.

Oyunun üçüncü şahıs nişancı oyunu olduğundan bahsetmiştik. Yani bu oyundaki asıl amacınız düşmanları öldürmek. Fakat, bunu istemezseniz parkurlarda keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Parkurlarda zıplayabilirsiniz aynı zamanda duvarlara da tırmanabilirsiniz. Son olarak akrobatik hareketleri de seviyorsanız parkur tam da size göre.

Rogue Agents’ta 3 Mod Var

Oyunda 3 farklı mod bulunuyor. Bu modları sıralayacak olursak; Capture Point, Free For All, Team Deathmatch diyebiliriz. Free For All modu ile hesapta olmayan karşılaşmaların içine dahil olabilirsiniz. Team Deathmatc modunda ise takımca savaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.