Rol arkadaşı Sabina Toziya’nın ölüm haberini alan Oktay Kaynarca’dan duygulan paylaşım

Geçtiğimiz günlerde amcasını kaybeden usta sanatçı Oktay Kaynarca oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde annesini rolünü oynayan Sabiha …

11.08.2021
Rol arkadaşı Sabina Toziya’nın ölüm haberini alan Oktay Kaynarca’dan duygulan paylaşım

Geçtiğimiz günlerde amcasını kaybeden usta sanatçı Oktay Kaynarca oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde annesini rolünü oynayan Sabiha Toziya’nın ölüm haberiyle yıkıldı.

Atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle gönüllere taht kuran 75 yaşındaki oyuncu Sabina Toziya, hayatını kaybetti. Usta oyuncu, beyninde tümör tespit edildikten sonra diziden ayrılmış ve ameliyat olmuştu.

“UĞURLAR OLSUN CANIMIN İÇİ”

Toziya’nın ölümü uzun yıllar birlikte çalıştığı rol arkadaşlarını da yıktı. Geçtiğimiz günlerde amcasını son yolculuğuna uğurlayan Oktay Kaynarca, aldığı ikinci ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Dizide Sabina Toziya’nın oğlu Hızır Çakırbeyli’yi canlandıran Oktay Kaynarca da Instagram hesabından usta oyuncuyla bir karesini paylaşarak “Sınanıyor muyum bilmiyorum ama bir bildiği var sanırım Yaradanın. Tarif etmem imkansız, sadece kocaman bir boşluk kocaman bir hiçlik. Uğurlar olsun canımın içi, nurlar içinde uyu” ifadelerini kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.