Romanya’ya ilişkin MIG-21 harp uçağı düştü

03.03.2022
Romanya’ya ilişkin MIG-21 harp uçağı düştüRomanya’ya ilişkin MIG-21 harp uçağının düşmesinin arkasından enkazını aramaya çıkan IAR-330 Puma helikopterinin de aynı bölgede düşmüş olduğu bildirildi.


Romanya'ya ait MIG-21 savaş uçağı düştü

Romanya’ya ilişkin MIG-21 harp uçağının düşmesinin arkasından enkazını aramaya çıkan IAR-330 Puma helikopterinin de aynı bölgede düşmüş olduğu iddia edildi.

ROMANYA SAVUNMA BAKANLIĞI DOĞRULADI

Romen basınında çıkan haberleri, Romanya Müdafa Bakanlığı da doğruladı. İddiaya gore, 112’yi arayan bir şahıs, birkaç tayyare sesi duyduğunu, arkasından gökyüzünden bir şeyler düştüğünü gördüğünü ve büyük bir patlama bulunduğunu söylemiş oldu.

5 ASKER HAYATINI KAYBETTİ

Romen basınında, helikopterde bulunan 5 askerin yaşamını kaybetmiş olduğu açıklandı. Romanya Ulusal Müdafa Bakanlığı, ellerinde kati bir informasyon olmadığını, ilerleyen saatlerde detaylı informasyon vereceklerini kaydetti.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.