Rus dublör 80 km hızla giden minibüsün içinden geçti

18.01.2022
Rus dublör 80 km hızla giden minibüsün içinden geçtiRusya’nın meşhur dublörü Evgeny Chebotarev, ölümcül gösterilerine bir yenisini daha ekledi.


Rus dublör 80 km hızla giden minibüsün içinden geçti

Rusya’da dizi ve filmlerde dublörlük icra eden ve sayısız ölümcül gösterilerle ülkenin en oldukça tanınan kişileri içinde yer edinen Evgeny Chebotarev, geçtiğimiz eylül ayında araçla dereye uçtuğu şov esnasında kaburgasını kırdı.

Doktorların minimum 6 ay sonrasında iyileşeceğini belirttiği Chebotarev, son gösterisi ile tüm dikkatleri üstüne topladı.

MİNİBÜSÜN İÇİNDEN GEÇTİ

Chebotarev, 71’nci gösterisinde yola yerleştirilen bir platformun üstüne yatarak karşı yönden 80 kilometre hızla gelen minibüsün ön camından içeri daldı. Aracın içinden hızla geçen Chebotarev, arka kapıdan yola düştü.

Gosteri esnasında minibüste 3 yolcunun mizanseni yapılmış oldu.

Rus dublör 80 km hızla giden minibüsün içinden geçti VİDEO

Rus dublör 80 km hızla giden minibüsün içinden geçti #1

Rus dublör 80 km hızla giden minibüsün içinden geçti #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.