Ruslar Yusuf Yazıcı’nın peşini bırakmıyor! Transferi için devreye girdiler

24.05.2023
Ruslar Yusuf Yazıcı’nın peşini bırakmıyor! Transferi için devreye girdiler

Ruslar Yusuf Yazıcı’nın peşini bırakmıyor! Transferi için devreye girdiler

Ruslar Yusuf Yazıcı’yı takibe aldı ve transferi için devreye girdi. Trabzonspor’a ikinci kez dönen yetenekli oyuncu, beklentileri karşılayamadı ve sezon sonunda takımdan ayrılması muhtemel görünüyor. CSKA Moskova, Yusuf Yazıcı için en iyi transfer ihtimali gibi görünüyor.

Yusuf Yazıcı, ikinci Trabzonspor döneminde performansıyla hayal kırıklığı yarattı ve doğrudan Lille’e dönecek. Ancak Fransız ekibinde de kalıcı olması zor görünüyor. Lille, oyuncuyu makul bir fiyata satmak istiyor ve CSKA Moskova, Rusya’daki iyi performansından etkilenerek transferi için devreye girdi.

CSKA Moskova, geçtiğimiz sezon Yusuf’u kiralık olarak transfer etmiş ve 10 maçta 8 gol atmıştı. Bu performanstan etkilenen Ruslar, oyuncunun kalıcı transferi için çaba sarf ediyorlar. Lille ile bonservis konusunda anlaşamayan CSKA, Yusuf’un sözleşmesinin son yılına girmesiyle birlikte daha güçlü bir konuma geldi.

Yusuf Yazıcı da Rusya’da oynamaya sıcak bakıyor ve kendini tekrar bulabileceğine inanıyor. Transferin iki taraf için de makul göründüğü belirtiliyor ve sezon sonunda netleşmesi bekleniyor. Ruslar, oyuncunun menajeri Adem Cebeci ve Lille Kulübü ile görüşerek transfer için sıkı bir pazarlık süreci başlatacaklar.

Yetenekli oyuncu Yusuf Yazıcı, Trabzonspor’daki ikinci döneminde beklenen performansı gösteremeyince takımdan ayrılması gündeme geldi. Sezon sonunda Lille’e dönecek olan oyuncu için en iyi transfer ihtimali olarak Rusya’nın CSKA Moskova takımı gösteriliyor. güvenilir bahis siteleri

Fransız ekibi Lille, Yusuf’u makul bir fiyata elden çıkarmayı planlıyor. CSKA Moskova’nın da geçmişteki performansından etkilendiği oyuncu için transfer opsiyonlarını kullanmak istediği ancak Lille ile anlaşamadığı biliniyor. Ancak Yusuf’un sözleşmesinin son senesine girdiği şu dönemde, Rus ekibi oyuncu için tekrar transfer girişimlerinde bulunabilir.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.