Şahan Gökbakar, Meclis’teki yemekhane fiyatlarına tepki gösterdi

08.02.2022
Şahan Gökbakar, Meclis’teki yemekhane fiyatlarına tepki gösterdiMeşhur güldürmen Şahan Gökbakar, Meclis lokantasındaki tutarları görünce toplumsal medya hesabından tepki gösterdi.


Şahan Gökbakar, Meclis’teki yemekhane fiyatlarına tepki gösterdi

Faturalara ve besin fiyatlarına arka arkaya gelen zamların tepkileri sürerken TBMM’de vekillere hizmet veren lokantadaki fiyat sıralaması, bugünün en tartışılan mevzusu oldu.

Yiyecek fiyatlarının enflasyon oranına gore bir fazlaca düşük olması dikkat çekerken Türkiye’deki her gündeme ses çıkaran meşhur adlardan güldürmen Şahan Gökbakar, bu mevzuda da düşüncelerini dile getirdi.

“BU GERÇEK Mİ?”

Melis lokanta fiyat listesini toplumsal medya hesabından gösteren Gökbakar, şok bulunduğunu ima ederek; “Bu gerçek mi? Şu demek oluyor ki siz Meclis’te gercekten 2.5 liraya çorba içip, 18 liraya kebap yiyip, üstüne 4 liraya sütlaç mı yiyorsunuz?” diye sordu.

Şahan Gökbakar, Meclis’teki yemekhane fiyatlarına tepki gösterdi #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.