Sadakatsiz Kadir kimdir? Şafak Başkaya canlandırıyor! Şafak Başkaya kaç yaşlarında?

29.12.2021
Sadakatsiz Kadir kimdir? Şafak Başkaya canlandırıyor! Şafak Başkaya kaç yaşlarında?


Sadakatsiz Kadir kimdir? Şafak Başkaya canlandırıyor! Şafak Başkaya kaç yaşında?

Sadakatsiz dizisi her çarşamba Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümlerinde Kadir karakteri ilgi uyandırdı. Şafak Başkaya’nın yaşam verdiği Kadir’e dair bilgiler…

Şafak Başkaya kimdir?

Kadir Derya ile yakın olmaya çalışıyor. Sadece gerçek amacı ise Aras ile alakalı gelişimleri öğrenmek.Kadir Aras’ın çevresindeki herkesi tanımak istiyor. Derya’ya büyük bir ilaç firmasında çalıştığını söyleyen Kadir Asya, Volkan, Bahar ve Derya’nın ortamına sızmak istiyor.

Şafak Başka kimdir?

Şafak Başkaya, 9 Temmuz 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yengeç burcu olan isim, 180 santimetre boyundadır. Maltepe Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

Vatanım Sensin dizisinde Mestan Efe rolüyle konuk olan Şafak Başkaya, oyunculuğu ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Kurtlar Vadisi, Kaybedenler Kulübü, Görkemli Yüzyıl, Mahmut ile Meryem, Benim Adım Gültepe ve Anne benzer biçimde projelerde yer almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.