Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay

04.02.2022
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detayTürkiye’nin kanını donduran Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı.


Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay

Meşhur sunucu Ece Erken’in eşi ve Beşiktaş’ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcoğlu, ortağı olduğu restoranda silahlı saldırıya uğramış ve yaşamını kaybetmişti. Mahmutyazıcoğlu cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı.

İstanbul Yeşilköy’de bulunan bir balık restoranında silahlı saldırıya uğrayan Mahmutyazıcoğlu’nun katil zanlılarının, ilk ifadesi ortaya çıktı. Emniyette ifade veren zanlılar, Mahmutyazıcoğlu’nu yaralamak istediklerini belirtti.

SALDIRI PLANLI

Milliyet’te yer edinen habere bakılırsa, sorguları devam eden tetikçiler Kadir Yasak ve abisi Ali Yasak ile öteki zanlıların ifadelerine bakılırsa alacak-verecek meselesi sebebiyle geçen aralıkta taraflar içinde bir görüşme gerçekleşti. Bu görüşmede anlaşamayan Kadir ve Ali Yasak kardeşlerin saldırıyı planladıkları belirlendi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu katillerinin kaçış anı ortaya çıktı

“YOLUN ORTASINA ATACAKTIK”

Zanlıların, Mahmutyazıcıoğlu’nu vurduktan sonrasında niçin mekandan sürükleyerek sokağa çıkarmaya çalışmış oldukları yönündeki soruya, “Yaralayıp yolun ortasına bırakacaktık, vaka kontrolden çıktı.” şeklinde yanıt verdikleri öğrenildi.

Ek gözaltı süresi verilen 11 şüphelinin, haftaya salı günü mahkemeye sevk edilmesi umut ediliyor.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay #1

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay #2

 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay #3

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay #4

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay #5

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay #6

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detay #7

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.