Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi konuştu

02.08.2022
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi konuştu


Ece Erken, şimdi de Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli ile birbirine girdi.

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturmuş olduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünden sonrasında zor bir dönemden geçen ve eski kayınbiraderi Celal Mahmutyazıcıoğlu ile kavga eden sunucu Ece Erken, bu kez Mahmutyazıcıoğlu ilk eşi ve kızlarının anası Benan Kocadereli’yi hedef aldı.

Eski eş Benan Kocaderel de, aylar devam eden sessizliğini bozmuş ve katılmış olduğu programda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

“Mal kaçırma yok”

Kocadereli, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ağabeyini savunarak “Her şey benim bilgim dahilinde. Mal kaçırma yok. Mal kaçırma değil onun adı her şey Naz ve Eda’nın. Aslolan mal kaçıran başka birisi.” demişti..

Kocadereli’nin iddialarına  bakılırsa Erken, yaşam sigortasından bile para almıştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun eski eşi konuştu #1

“Anlaşmalı yürüyor”

Sunucu Ece Erken, bu izahat sonrası oldukca gerildi ve “Bu şekilde bir yanıt verildiyse mahkemede kanıtlama edilecek.” diyerek öldürülen kocasının mallarına dair garip sözler söylemiş oldu.

“Tekne nerede?”

Ile alakalı iddiaları yalanlayan Erken açıklamasında, “Daha mal tespiti davası sonuçlanmadan tapusu, her şeyi eşime ilişik olan evi, evleri mirasçı olmadığı halde hukuksuzca iyi mi kiraya verdi? Kira elden mi alınıyor? Tekne nerede? Demek ki miras aslına bakarsak kabul edilmiş fakat mahkemenin haberi yok. Şafak’a ilişik otomobiller nerede? Abiyle anlaşmalı yürüyor her şey.” dedi.

“Tanrı’ım yanına aldı kurtardı”

Ece Erken ondan sonra bir paylaşım daha yapmış oldu. Daha ilkin reddi miras icra eden sunucu, bu açıklamasında “Tövbe tövbe iyi mi bir açlıkmış bitmedi.  Reddi miras yaptığım halde bunlar neyin derdinde. Ya eşim neler çekmiş zamanında Tanrı’ım yanına aldı kurtardı kim bilir.

“Reddi mirası geri çekerim”

Adımı anmaya devam ederseniz reddi mirasımı geri çekip mallara şerh koydurup tüm yaptığınız kanunsuz, hukuk dışı işlemlerinize itirazı basacağım.” diyerek aileyi ve eski eşi tehdit etti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun eski eşi konuştu #2

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun eski eşi konuştu #3

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun eski eşi konuştu #4

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun eski eşi konuştu #5

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun eski eşi konuştu #6

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.