Şafak Sezer, Kerem Bürsin’e yanıt verdi

02.06.2022
Şafak Sezer, Kerem Bürsin’e yanıt verdiŞafak Sezer, Kerem Bürsin’in Türk oyuncular hakkında söylediklerini değerlendirdi.


Şafak Sezer, Kerem Bürsin'e cevap verdi

Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katılmıştı. Son olarak final meydana getiren ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde rol alan 34 yaşındaki oyuncu, söyleşide Türk meslektaşlarına göndermede bulunmuştu.

“Biz disiplinliyiz”

“ABD’daki setlerle Türkiye’deki setleri kıyaslarsan en büyük fark ne?” sorusuna Bürsin, “Biz daha fazlaca çalışkanız, disiplinliyiz. Oyunculardan bahsedecek olursak pek bir şey diyemeyeceğim, dilim varmıyor fakat onlar kendilerini bir şey sanmıyorlar desem anlamış olur mısınız? Kısaca ‘dünyaları ben yarattım, burası benim setim kardeşim’ diye bağırmıyorlar.” yanıtını vermişti.

“Filmler izlenmiyor”

Bürsin, “Yeşilçam’daki sıcaklığı şu an Türk sineması elde etti mı sence?” sorusunu ise “Kesinlike hayır. Türk sineması fena değil fakat o ısı yok! Bunun sebebi de beyaz perdeye hepimiz ticari olarak bakıyor. Türkiye bir film sektörü değil, dizi sektörü. Dizilerimiz izleniyor fakat filmlerimiz izlenmiyor. Bu acı bir durum.” şeklinde cevaplamıştı.

“Dünyaya taş çıkarırlar”

Şafak Sezer, meslektaşı Kerem Bürsin’in fazlaca konuşulan sözlerine yanıt verdi. 51 yaşındaki meşhur güldürmen, “İçinde yatan da şımarmak kısaca. Bundan dolayı bu meslek karşındaki insanoğlunun ‘Sizi fazlaca seviyorum’ diyerek şımartmasıyla oluyor.

O yüzden Türkiye’de o şekilde oyuncular, o şekilde kaliteli aktiristler var ki, dünyaya taş çıkartırlar. 19 saat, 20 saat çalışıyorlar. Kerem Bürsin’in, Antonio Banderas’ın yanında fotoğraf çektiren genç arkadaşın, o şekilde kelimeleri kullanımı için daha fazlaca ekmek yemesi lazım.” ifadelerini kullandı.

Şafak Sezer, Kerem Bürsin e cevap verdi #1

Şafak Sezer, Kerem Bürsin e cevap verdi #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir