Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayız

25.01.2022
Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayızŞafak Sezer İstoç kavşağında ortalama 6 saattir yolda kaldığını, twitter hesabından paylaşmış olduğu video ile bildirdi.


Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayız

İstanbul’da yoğun kar yağışı tesirini sürdürmeye devam ediyor. Bir oldukca bölgede yollar tıkandı, araçlar uzun kuyruklar oluşturdu.

Bazı bölgelerde sürücüler saatlerdir yolların açılmasını bekliyor.

“6 SAATTİR ARABADAYIZ, ALLAH RIZASI İÇİN YOLU AÇTIRIN”

Meşhur sanatçı Şafak Sezer’de İstoç kavşağında ortalama 6 saattir trafikte kaldığını twitter hesabından video paylaşarak bildirdi.

Şafak Sezer twitter hesabından paylaşmış olduğu video, “İstoç kavşağındayız, Mahmutbey gişelerine yakın. Ortalama 6 saattir arabadayız. Tanrı rızası için sesimizi duyurun. Çoluk çocuk bayanlar var. 6 saattir hiçbirşey kımıldamıyor. Devlet yetkililerine sesleniyorum. Gözünüzü seveyim şurayı açtırın.  Rica ediyorum, biliyorum oldukca yoğun çalışıyorsunuz fakat burada da hastalar var.” dedi.

Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayız – Video

Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayız #1

Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayız #2

Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayız #3

Şafak Sezer yolda kaldı: 6 saattir arabadayız #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.