Safiye Soyman Seda Sayan’a destek verdi

22.04.2022
Safiye Soyman Seda Sayan’a destek verdiSafiye Soyman, Seda Sayan ve evlilk hazırlığı yapmış olduğu ufak sevgilisi Çağlar Ökten hakkında konuştu.


Safiye Soyman Seda Sayan'a destek verdi

25 yaş ufak sevgilisi Çağlar Ökten’le evlilik hazırlığı meydana getiren Seda Sayan’ın bu ilişkisine ilk kere birinden destek geldi.

O isim de Seda Sayan’ın yakın dostu Safiye Soyman oldu. Soyman 8. kez gelin olmaya hazırlanan yakın dostunun ilişkisine destek verdi.

Soyman, Seda Sayan ile Çağlar Ökten’in aralarındaki yaş farkıyla ilgili kşöyle konuştu:

“Kısmetimizde Faik varmış”

Meşhur isim, müstakbel damat adayının müzikal eğitimi ve karakterine de methiyeler düzerek; “Yaş dediğiniz nedir ki? Kimse bunlara takılmıyor. Ben de eskiden denk gelseydi kendimden genç biriyle olurdum fakat kısmetime Faik geldi, 22 senedir beraberiz” ifadelerini kullandı.

Safiye Soyman Seda Sayan a destek verdi #1

Geçtiğimiz haftalarda ikilinin 7 Mayıs’ta Prag’da gerçekleşecek nikahına katılamayacağını açıklayan Soyman, mevzuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

“Damadı oldukca sevdim”

“Damadı oldukca sevdim, oldukca efendi. Yakışıyorlar birbirlerine. Seda da aşık, Çağlar’a bakılırsa daha çok aşık. O aşık eğer olmazsa hiçbir şeye ‘Evet’ demez. Seda ile Çağlar’ın nikahına katılamayacağım, o tarihte programım var. Gidemeyeceğim, gidersem diğer arkadaşlarına da ayıp olur. Yalnız Seda ve Çağlar gidecek, yanında kuaför falan olacak başka kimse olmayacak. ‘Beni bu sefer mazur gör’ dedim. Daha öncesinden programım var. Ulaştıktan sonra bir yiyecek verecekler. Eğer programım iptal olursa nikaha giderim.”

“Oldukça uyardım”

Peşinden Sayan ile dostluğundan bahseden meşhur müzisyen, “Ben Seda’yı bu zamana kadar aşk mevzusunda oldukca uyardım. Birbirimizi dinleriz kendisi oldukca akıllı insan olduğundan tartıp ölçer. 30 senelik arkadaşız, kardeş gibiyiz. Beraber dizi izleriz, konuşuruz. Her şeyimi Seda’ya danışırım, yaptığım değişimleri sorarım. Bana oldukca pozitif yönde katkıları oldu” dedi.

Soyman, “Seda ile telefonda saatlerce konuşurduk, Çağlar’dan sonrasında artık konuşma süremiz azaldı. Artık eşi var, daha yeniler” sözleriyle de meslektaşına takılmıştı.

Safiye Soyman Seda Sayan a destek verdi #2

Safiye Soyman Seda Sayan a destek verdi #3

Safiye Soyman Seda Sayan a destek verdi #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.