Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti

01.01.2022
Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret ettiSıhhat Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesini sıhhat çalışanları ile geçirirken,hastaları da ziyaret etti.


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti

Bakan Koca, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, yeni yıla hastanede girmek zorunda kalan gençlere ve yaşlılara moral ve destek verirken, yeni yıllarını da kutladı.

ÇOCUK ACİL’DE HASTALARA ZİYARET

Bakan Koca’nın paylaşımı şöyleki:

“Çocuk Acil’de yatan hastaları ziyaret ettiğimiz Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, uzmanlarımızdan informasyon aldık. Yeni yıla tedavi ihtiyacıyla giren çocuklarımızdan bir kısmıyla ufak sohbetlerimiz oldu. Mutlu seneler diliyorlar.”

“TALEPLERİYLE YAINDAN İLGİLENECEĞİZ”

“Pendik Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde nöbetçi doktor arkadaşlarımızla bir araya geldik. Arkasından hastalarımızı ziyaret ederek, durumları hakkında informasyon aldık. Acil şifalar ve iyi seneler diledik. Talepleriyle yakından ilgileneceğiz.”

“İSTEKLERİ BAŞIMIZ ÜSTÜNE”

“Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi Seyrantepe Kampüsünü ziyaret ederek hastalarımızla görüştük. Hekimlerimizden tedavi süreçleri hakkında informasyon aldık, kendilerine acil şifalar ve mutlu seneler diledik. İstekleri başımız üzerine.”

“GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ SUNDUK”

“Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’nde tedavi gören vatandaşlarımızı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Hekimlerimizden sıhhat durumları hakkında informasyon aldık ve yeni yıllarını kutlama ettik. Taleplerini değerlendiriyoruz.”

“BU GECEYİ HASTANE ODASINDA GEÇİRMEK KOLAY DEĞİL”

“Okmeydanı Prof. Cemil Taşçıoğlu Kent Hastanesi’nde tedavi gören vatandaşlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi sunduk, durumları hakkında informasyon aldık. Yeni yıllarını kutlama ettik. Bu geceyi hastane odasında geçirmek kolay değil.”

“SAĞLIK SİSTEMİMİZ, YENİ YILA GÜÇLÜ GİRİYOR”

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Kent Hastanesi’nde hastalarımızı dinledik ve hekimlerimizden tedavi süreçleri hakkında informasyon aldık. Kendilerine acil şifalar, sıhhat dolu seneler diledik. Sıhhat sistemimiz yeni yıla da kuvvetli giriyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti #1

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti #2

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti #3

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti #4

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti #5

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yılbaşı gecesinin hastanede geçirnleri ziyaret etti #6

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.