Şahan Gökbakar ve Mine Tugay’dan artan koronavirüs isyanı!

42 yaşındaki güzel oyuncu Mine Tugay, korona vakalarının yeniden artış göstermesinde tedbirlere uymayanları hedef göstererek isyan etmişti. Şimdi …

26.07.2021
Şahan Gökbakar ve Mine Tugay’dan artan koronavirüs isyanı!

42 yaşındaki güzel oyuncu Mine Tugay, korona vakalarının yeniden artış göstermesinde tedbirlere uymayanları hedef göstererek isyan etmişti. Şimdi ise Şahan Gökbakar koronavirüs tablosunu yayınlayarak gidişatın ne kadar tehlikeli bir hal aldığından bahsetti.

2 senedir mücadelesini verdiğimiz koronavirüs salgınında son iki haftadır neredeyse iki katı kadar artış görüldü. Maske takmayan ve sosyal mesafe kurallarını ihlal eden vatandaşların aşılarını da olmamaları nedeniyle bitmeyen salgın ünlü isimleri isyan ettirdi. Komedyen Şahan Gökbakar ve oyuncu Mine Tugay gibi isimler sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundular.

ŞAHAN GÖKBAKAR

“Bakın bu sonbahar ve kış aylarında yine kapanacağız. Neredeyse 17 günlük kapanmanın rakamlarina geldik…Bu gidiş onun habercisi. Benim ve ailemin de ferdi olduğumuz bu toplumun, tüm sosyal seviyelerinden bazılarının aymazlığı, umursamazlığı, duyarsızlığı, cahilliği ve vurdumduymazlığı sebebiyle bütün herkes zarar görüyor. Sağlık çalışanları bıktı, esnaf bıktı, kendini koruyan, aşılanan topluma saygılı insanlar bıktı. Bu gidişat size şunu göstersin, yukarida saydigim tüm sıfatlar Covid-19dan daha tehlikeli…”

MİNE TUGAY

Hafta sonları da dahil normalleştiğimiz şu günlerde covid-19 vakalarının yeniden zirveye çıkmasına isyan eden oyuncu Mine Tugay, tedbirsiz davranıp esneklik gösterenlere sitem etti. Bugünün koronavirüs tablosunu sosyal medya hesabından paylaşan Tugay, “Yani haklısınız, tatile ihtiyacınız var ama… Hiç mi kurallara uyulmaz yahu! Maske unutulmuş. Kapandığımızda da şikayet edeceksiniz” notunu düştü.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.