Şahan Gökbakar’dan Oscar’da tokat atan Will Smith yorumu

29.03.2022
Şahan Gökbakar’dan Oscar’da tokat atan Will Smith yorumuOscar Ödülleri törenine Will Smith’in karısıyla ilgili latife icra eden Chris Rock’a tokat atması damga vurdu.


Şahan Gökbakar'dan Oscar'da tokat atan Will Smith yorumu

Düyaca meşhur oyuncu Will Smith, ABD’nin Los Angeles kentindeki 94. Oscar Ödülleri töreninin canlı yayınında, sunucu Chirs Rock’ı tokatladı.

Smith sunucu Chris Rock’un eşi Jada Pinkett Smith’in saçlarını kazıtmasıyla ilgili yapmış olduğu şakadan rahatsız oldu. Smith, tokattan sonrasında “Karımın adını ağzına alma!” diyerek Rock’ı uyardı. Oscar’da yaşanmış olan bu vaka tüm dünyada gündem oldu. Will Smith’in ise kazanılmış olduğu ‘En İyi Adam Oyuncu Ödülü’nün de geri alınabileceği iddia edildi.

Meşhur güldürmen Şahan Gökbakar ise Oscar’a damga vuran tokat vakasıyla ilgili toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapmış oldu.

Gökbakar paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“NE DUYAR KASTINIZ BE”

“Yahu ne hastalık duyarı kastınız be. Bu çift açık evlilik yaşadıklarını beyan eden bir çift. Doğrusu ikisi de rahat takılıyor. Hanımı, insanın suratına ‘Seninleyken başka ilişki yaşıyorum’ dedi tv’de. Adama tutucu Anadolu erkeği muamelesi yapmış olup ‘Karısını korudu’ demeyin artık.

“ÇOK EŞLİLER”

Karısına meydana getirilen şakayı kaldıramayan namuslu korumacı adam muamelesiyle sertliği legal kılmayın ya. Türk aile yapısına haiz tipler değil bunlar. Açık ilişki yaşıyorlar, fazlaca eşliler kısaca.

“ADAM SEVDA DEMİREL GİBİ TOKAT ATTI”

Güldürmen tokatlayan adam kahkaha attı, karısı ‘Başka bir ilişkim de var’ diyince. Şiddete hayır. Çık sahneye ver ağzının payını üslubunca. Söyle ne söyleyeceksen. Adam Sevda Demirel şeklinde gitti tokat attı. Olacak iş mi ya. Bizim temiz yürekli halkımız da, ‘Bak karısını iyi mi korudu, helal’ diyor.”

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #1

1997 yılından bu yana Jada Pinkett Smith ile evli olan Will Smith,  “açık evlilik” yaşadıklarını açıklamıştı. Smith “İlişkimiz tek eşli olarak başladı. Fakat sonrasında evrildi” demişti. Smith, birliktelikleri süresince hem kendisinin hem de eşinin başkalarıyla da ilişki yaşadığını itiraf etmişti.

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #2

Will Smith’in sunucu Chris Rock’a tokadı, Oscar gecesine damga vurdu VİDEO

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #3

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #4

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #5

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #6

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #7

Şahan Gökbakar dan Oscar da tokat atan Will Smith yorumu #8

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.