Sahibinden.com çöktü! İşte yaşanmış olan sorun

07.02.2022
Sahibinden.com çöktü! İşte yaşanmış olan sorun


Vatanımızda bilhassa otomobil ticareti denildiğinde ilk akla gelen platform olan ve beyaz eşyadan telefona televizyondan gemiye kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürün için en popüler pazar yeri olan Sahibinden.com sabah saatlerinden bu yana kısmi erişim problemi ile gündemde. Sahibinden ilanları bir süredir açılmıyor Bazı fonksiyonları oldukça yavaş bir halde çalışan sitede, ana sayfada herhangi bir […]

Vatanımızda bilhassa otomobil ticareti denildiğinde ilk akla gelen platform olan ve beyaz eşyadan telefona televizyondan gemiye kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürün için en popüler pazar yeri olan Sahibinden.com sabah saatlerinden bu yana kısmi erişim problemi ile gündemde.

Sahibinden ilanları bir süredir açılmıyor

Bazı fonksiyonları oldukça yavaş bir halde çalışan sitede, ana sayfada herhangi bir problem yok. Bir tek herhangi bir ilana girmek istediğinizde “Sayfa yüklenirken bir hata oluştu. Lütfen derhal sonrasında gene deneyin.” uyarısı ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Yaptığımız testlerde bazı ilanların açıldığını, bazılarına ise asla erişim sağlanamadığını gördük. 7 Şubat 2022 – 09:44 itibariyle sorun devam ederken, kullanıcılar yaşadıkları problemi toplumsal medya platformlarında konuşmaya başlamış durumda.

Neredeyse resmi bir açıklama gelmezken, ilanlara erişimin kısmi olarak devam ediyor olması sebebiyle probleminin kısa bir süre içinde çözüme kavuşturulacağını düşünüyoruz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.