Saklambaç ve Katliam Gecesi Filmleri

06.02.2021
Saklambaç ve Katliam Gecesi Filmleri

Saklambaç ve katliam gecesi filmleri; Evde canınız sıkıldığında yapabileceğiniz etkinliklerden biri film izlemektir. Film izlerken de en büyük sorun hangi filmi izliyeyim, acaba film güzel mi gibi soruları kendinize sormamanız için film önerileri yani aktivite kategorimizde sizler için araştırdığımız filmleri sizlere sunuyoruz.

Saklambaç ve Katliam Gecesi Filmleri

Soluksuz bir şekilde izleyeceğiniz bu Saklambaç ve katliam gecesi filmlerinin tanıtımlarını lafı fazla uzatmadan en sade haliyle kaleme aldık.

Not: Bu filmleri korkuyorsanız ve yanınızca biri yoksa izlemeyin!! 

Saklambaç (Ready Or Not) +18 Korku

Saklambaç (Ready Or Not)

Saklambaç (Ready Or Not)

Oyuncular: Samara Weaving, Andie MacDowell, Adam Brody, Mark O’Brien, Henry Czerny, Melanie Scrafano, Nicky Guadagni, Elysse Levesque, Kristian Brunn, John Rahlston.

Tür:  Korku, Komedi,Gerilim

Yönetmen: Matt Bettinelli-Olpin, Tylerr Gillett

Gösterime Giriş  Tarihi: 21 Ağustos 2019

Süre:  1 saat 35 dakika

Grace (Samara Weaving), sevgilisi ile sevgilisinin ailesinin büyük evlerinde evlenirler. Damadın ailesi Le Domas ailesidir ve Le Domasların ilginç bir adeti vardır. Aileye yeni katılan her üye düğün gecesi sabah saat 6 ya kadar aile üyeleriyle bir oyun oynamak zorundadır. Yeni gelen üye bir kart seçer ve o kartta oynanan oyun sabaha kadar oynanır.  Grace saklambaçı çeker, güzel bir oyun gibi görünse de ilerleyen saatlerde ölümle burun buruna kalacağı bir kabusa dönüşecektir. İyi seyirler.

Katliam Gecesi (You’re Next!) +18 Korku

Katliam Gecesi (You’re Next!)

Katliam Gecesi (You’re Next!)

Oyuncular: Sharni Winson, Joe Swanberg, AJ Bowen, Ti West, Simon Barrett, Nicholas Tucci, Barbara Crampton, Wendy Glenn

Tür: Korku, Gerilim

Yönetmen: Adam Wingard

Gösterime Giriş Tarihi.:  27 Eylül 2013

Süre:  1 saat 34 dakika

Erin, evli olduğu eşinin ailesinin yazlık evinde eşiyle o gece konuktur. Akşam yemeği yedikleri bir sırada eve 3 hayvan maskeli adam silahlarla saldırır. Evdekileri öldürmeye başlarlar.  Ama işin arka yüzü biraz farklıdır. İzleyin ve görün. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.