Salihli’de sporculara beslenme anlatıldı

01.02.2022
Salihli’de sporculara beslenme anlatıldıManisa’nın Salihli ilçesinde Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafınca sporculara yönelik beslenme temalı eğitim düzenlendi. Eğitimde Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Diyetisyeni Özge Şanoğlu, sporculara doğru beslenmeyi söyledi.

 

Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Tiyatro Salonu’nda meydana gelen eğitime oldukca sayıda sporcunun yanı sıra İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz ile antrenörler katıldı.

 

“Spor ve sıhhatli beslenmek, eğer olmazsa olmaz bir bütündür” diyen İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, “Sıhhatli beslenmeyen bir sporcunun kalıcı başarılar elde etmesi mümkün değildir. Bu yüzden Gençlik ve Spor Bakanlığımız öncülüğünde gençlerimizi uzman eğitmenler ile bilinçlendiriyoruz. Gayemiz gençlerimizi sıhhatli beslenme ile başarıya daha kolay ulaştırmak” dedi.

 

Ayaz “Seminerimizi konuşmacı olarak katılan Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Diyetisyeni Özge Şanoğlu, İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e Salihli Belediyesine ve katılan kulüplerimize sporcularımıza, antrenörlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.