Samsung Galaxy Buds 2 Pro özellikleri ve fiyatı!

05.08.2022
Samsung Galaxy Buds 2 Pro özellikleri ve fiyatı!


Samsung, gelecek hafta düzenleyeceği etkinlikte katlanabilir telefon modelleri Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ü, akıllı saati Watch 5’i ve yeni özellikleri ile merak mevzusu olan Galaxy Buds 2 Pro modelini tanıtmış olacak. Üstelik son sızıntılara bakılırsa Buds 2 Pro rakiplerinin birkaç adım ötesine geçmesini sağlayacak bir yeniğe haiz olacak.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro sızdırılan özellikleri ve fiyatı!

Son sızıntılar ile birlikte Galaxy Buds 2 Pro modelinin yalnızca özellikleri değil renkleri ve fiyatı da belli oldu. Buna bakılırsa, Buds 2 Pro’nun mor, granit (gri/siyah) ve beyaz şeklinde 3 renk ile birlikte satışa sunulması ümit ediliyor.

Buna ek olarak, AirPods Pro’da bulunandan bile daha iyi olduğu söylenen yeni Akıllı Etken Gürültü Önleme özelliği ortaya çıktı. İddiaya bakılırsa, en gürültülü ortamda bile ses izolasyonunu sorunsuzca sağlıyor. Ek olarak, bir stadyumda olsanız bile yanınızdaki kişinin ne söylediğini net bir halde duymanıza olanak sağlayacak.

Pixel Buds Pro kömürlü mangal olarak satışa çıktı!


Pixel Buds Pro kömürlü mangal olarak satışa çıktı!

Pixel Buds Pro, Amazon üstünde renk kodu sebebiyle yanlış algılanarak kömürlü mangal kategorisine yerleştirildi.

Cihazın görüntüsüne baktığımızda renk haricinde selefinden o denli da değişik olmadığını görüyoruz. Fakat kaputun altında bazı yenilikler mevcut. Örnek olarak tek şarj ile 8 saat, şarj kutusu ile birlikte toplamda 29 saat batarya performansı sunacak. Ek olarak IPX7 suya dayanıklılık sertifikası da mevcut.

Buna ek olarak, Samsung’un 2. nesil Pro kulaklığında 10 mm’lik yeni sürücülere yer verdiği söyleniyor. Ses kalitesinin de kayda kıymet seviyede iyileştirildiği belirtiliyor. Buna benzer bir halde dış sesi algılama hususi durumunun iyileştirildiği ve mikrofon kalitesinin artırıldığı aktarılıyor.

Naturel piyasada AirPods modelleri başta olmak suretiyle birçok rakip bulunuyor. Sony’den Nothing’e birçok marka sıkı rekabet içinde. Ek olarak yaz sonuna kadar Samsung haricinde etkinlik düzenleyecek birkaç şirket daha mevcut. Doğrusu pazar giderek kalabalıklaşıyor.

Sızıntıya bakılırsa Galaxy Buds 2 Pro, 229 dolarlık fiyatı ile ABD’de satışa çıkacak. Avrupa pazarında da 229 euroluk bir etiket görmeyi bekliyoruz. Tüm bilgiler doğru bulunduğunu düşünürsek, Samsung’un TWS pazarının en iddialı ürününü tanıtacağını söyleyebiliriz.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.