Samsung Galaxy M51 Telefonu Ortaya Çıktı

06.07.2020
Samsung Galaxy M51 Telefonu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M51 telefonu, SM-M515F model numarası ile de biliniyor. Tek çekirdek ve çok çekirdekli testleri yapılırken ortaya çıkan telefon tek çekirdekli performansından 546 puan alırken çok çekirdekli testinden ise 1.784 gibi bir sonuç almayı başardı.

Yazımıza geçmeden şunu da belirtmekte fayda var; Galaxy M51 telefonu, özellikleri ile henüz resmi olarak tanıtılmadı. Geekbench platformunda ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda aktarım yapacağız.

Samsung serisi orta segment bir teknoloji olarak daha önceden M serisini hayatımıza dahil etmişti. Bu segmentteki telefonlar genel olarak kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikteydi. Bu ailenin son üyesi ise Galaxy M51 oldu. Peki, Galaxy M51 özellikleri ne durumda? Detayları, öğrendiğimiz kadarı ile  yazımızda.

samsung-galaxy-m51 (2)

Samsung Galaxy M51 Özellikleri

Telefonda gözümüze çarpan ilk detay 64 MP’lik arka ana kamerası oldu. Bu kamera ile ciddi bir performans sunuyor. Ayrıca, Galaxy M51 telefonda, Qualcomm Snapdragon 675 işlemci de var. 8 çekirdek olan olan bu telefonda 8 GB RAM var.

Diğer öğrenebildiğimiz özelliklere baktığımızda ise parmak izi okuyucu görüyoruz. Tabi, bu parmak izi okuyucu ekranın iç kısmında yer alıyor. Telefon Geekbench’de görüldüğü için özellikleri tam anlamı ile ortaya çıkmadı. Ancak, ortaya çıkan özellikleri bu şekilde. Samsung Galaxy M51 fiyatı ise henüz bilinmiyor. Telefon, resmi olarak tanıtıldığında tüm bilgiler sitemizde yer alacak.

Samsung Galaxy M51 Ne Zaman Çıkacak?

Geekbench platformunda özelliklerin bir kısmı sızdırılmıştı. Bizim, sizlere  yaptığımız sunum bu özellikler çerçevesindeydi. Ancak, Samsung tarafından gelen resmi bir açıklama henüz mevcut değil. Samsung Galaxy M51 telefonu, çıktığında ilk olarak buradan duyabileceksiniz. Şunu da söylemekte fayda var; telefonun eli kulağında.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.