Samsung Galaxy S10 Lite İncelemesi

04.05.2020
Samsung Galaxy S10 Lite İncelemesi

Samsung Galaxy S10 Lite incelemesi; 4700 liralık fiyatı ile piyasaya sürülen Galaxy S10 Lite fiyat performans açısından diğer modellere göre biraz avantajlı gibi duruyor. Galaxy S10 Lite özellikleri ve çok daha fazlasını Galaxy S10 Lite inceleme yazısında bulacaksınız.

Geçtiğimiz sene piyasaya Galaxy S10 serisi piyasaya girmişti. Bu serilerden Galaxy S10 modeli Galaxy S10 Plus modeline karşı daha makul fiyattaydı. Fakat, daha sonra piyasalara Galaxy S10  adında bir model daha çıkmıştı. Bu modelin diğer iki modele göre özelliklerine baktığımız da ise daha sınırlı olmasıydı. Her iki telefondan çeşitli özellikler azaltılmış ve ortaya bütçe dostu Galaxy S10e modeli çıkartılmıştı. Tüm bunlardan sonra ise Samsung durmadı ve Note 10 serisini de piyasaya sürdü.

Samsung Galaxy S10 Lite İncelemesi

Note 10 serisinin piyasaya girmesinden sonra Galaxy Note 10 Lite piyasaya girmişti. Galaxy Note 10 Lite incelemesi daha önce yapılmıştı. Şimdi ise sıra Galaxy Note 10 Lite incelemesi yazısında.

Samsung Galaxy 10 Lite Özellikleri

  • Galaxy S10 Lite özellikleri konusuna başlarken, ilk dikkati çeken konu telefonun arka yüzünün cam ve plastikten yapılması oldu. Telefon ele oturacak şekilde tasarlanmış. Bu nedenden dolayı da kavisli bir telefon.
  • Çift sim kartı özelliği olan bu telefonda ikinci kart girişi hibrit şeklinde dolayısı ile microSD kullanıyorsanız takamayacaksınız.
  • Galaxy S10 Lite telefonunda Super AMOLED Plus ekran modeli tercih edilmiş ve ekran 6.7 inç büyüklüğünde. Bu özellik ile de S10 modelleri arasında en büyük ekran olma özelliğine sahip.
  • 4500 mAh kapasitelik pile sahip. Bununla da yaklaşık 14 saat web araması yapabilirsiniz.
  • Telefon, 8GB Ram’a ve 128 GB’lik bellek depolama alanına sahip. Ekran çözünürlüğü ise 1080×2400 ayarında.
  • Optik sensör çözünürlüğü 48 MP
Samsung Galaxy S10 Lite İncelemesi

Samsung Galaxy S10 Lite İncelemesi

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.