Samsung’dan bir ilk! 4K 240Hz ekran geliyor

03.01.2022
Samsung’dan bir ilk! 4K 240Hz ekran geliyor


CES 2022 etkinliği için hazırlıklarını tamamlayan Samsung, tanıtacağı monitörler ile ilgili duyuru yayınladı. 3 değişik ekran ile karşımıza çıkan şirket, Odyssey Neo G8, Smart Monitor M8 ve UHD Monitor S8 modellerini sergileyecek. Samsung ekosistem ile 1 gün geçirdik! ShiftDelete YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Samsung ekosistemi ile ilgili deneyimlerimizi aktardık. Dünyanın ilk […]

CES 2022 etkinliği için hazırlıklarını tamamlayan Samsung, tanıtacağı monitörler ile ilgili duyuru yayınladı. 3 değişik ekran ile karşımıza çıkan şirket, Odyssey Neo G8, Smart Monitor M8 ve UHD Monitor S8 modellerini sergileyecek.

Samsung ekosistem ile 1 gün geçirdik!


Samsung ekosistem ile 1 gün geçirdik!

ShiftDelete YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Samsung ekosistemi ile ilgili deneyimlerimizi aktardık.

Dünyanın ilk 4K 240Hz oyuncu ekranı: Samsung Odyssey Neo G8

32 inç boyut ile tanıtılacak olan Odyssey Neo G8, 3.840×2160 px çözünürlüğe haiz. 1000R kavis ile karşımıza çıkan aygıt, quantum mini LED teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Dünyanın ilk 4K 240Hz oyuncu monitörü: Samsung Odyssey Neo G8

1.000.000:1 kontrast kıymeti ile oldukça iddialı olan Odyssey Neo G8, Samsung’un görüntü kalite kontrolünü elde eden Quantum Matrix teknolojisini de barındırıyor.

2 tane HDMI 2.1 ve 1 tane DisplayPort 1.4 portu bulunan Samsung Odyssey Neo G8 modelinde bağlanan aleti tanıyarak ayarları otomatik değişim yapma özelliği de mevcut.

Firmanın kullanıcılara sunmuş olacağı bir diğeri ekran ise inceliği ile dikkat çeken Smart Monitor M8 modeli. 32 inç açık oturum ebatlarına ve UHD ekran boyutuna haiz olan aygıt, bilgisayar ve TV bağlantısı olmadan OTT (Over the top) servislerini kullanma imkanı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, monitörleri ile direkt olarak YouTube, Netflix ve Amazon benzer şekilde video platformlarına ekran üstünden direkt erişebiliyor.

Bundan önceki modelden averaj yüzde 33 ince olan aygıt, 11.4mm boyuta haiz. Mıknatıslı kamera düzeneğine haiz olan ekran, kolay kurulum ve kullanım özelliğiyle karşımıza çıkıyor.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir