Samsung’dan Pokemon temalı kulaklık: Galaxy Buds 2

21.05.2022
Samsung’dan Pokemon temalı kulaklık: Galaxy Buds 2


Tarihin en dikkat çeken çizgi filmlerinden önde gelen Pokemon, seneler geçse de popülerliğini korumaya devam ediyor. Her ne kadar ülkemiz televizyonlarında yalnız ilk dört sezonu yayınlanmış olsa da Pokemon, yeni sezonlarına tüm hızıyla devam ediyor. Firmalar de popüler çizgi film temalı ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Son olarak Pokemon temalı Galaxy Z Flip 3’ü çıkaran Samsung şimdi de yeni Galaxy Buds 2 kulaklığını tanıttı.

Galaxy Buds 2, Pokeball kutusu içinde geliyor!

Pokemon temalı kulaklık Galaxy Buds 2, bir Pokeball kutusunun içinde geliyor. Pokemon çıkartmaları da cabası. Pokeball kutusu, kulaklık içine koyulduğunda onu tutan standart Galaxy Buds 2 kasasına ev sahipliği yapıyor. Kutunun açılımı ise tıpkı Pokemon’da olduğu benzer halde Pokeball üstündeki düğme üstünde yapılacak.

Samsung Galaxy Buds 2’ye yeni güncelleme ile Dolby dokunuşu!


Samsung Galaxy Buds 2’ye yeni güncelleme ile Dolby dokunuşu!

Samsung, kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2’yi yenilemeye devam ediyor. Ürün, son güncelleme ile önemli bir özellik kazanmıştır.

Samsung Galaxy Buds 2 ve Pokéball’a ek olarak kulaklığın muhteviyatında bir çıkartma da bizleri bekliyor. Evet maalesef görselde yer edinen çıkartmalardan yalnız bir tanesi kulaklık ile birlikte geliyor. Çıkartmalar içinde, Pikachu, Bulbasaur, Charmander, Squiertle, Jigglepuff, Ditto, Dragonite, Lapras, Eevee, Gengar ve Mew içeriyor. Eğer talihli biriyseniz, kutunuzdan çıkan hologramlı bir Mewtwo da olabilir.

Yeni Pokemon temalı kulaklığın fiyatı ise averaj 105 dolar civarında. Kulaklığın piyasaya çıkış zamanı de belirsizliğini koruyor. Tıpkı Galaxy Z Flip 3 benzer halde ilk olarak Güney Kore pazarında sunulacak olan Pokemon temalı kulaklığın, diğeri pazarlarda yer alıp almayacağı mevzusunda da bir informasyon yok.

Daha ilkin Pokemon ve Samsung ortaklığında çıkan ürünler süratli bir halde tükenmişti. Yeni Pokemon temalı Galaxy Buds 2’nin de sınırı olan üretim olması ve süratli bir halde tükenmesi planlanıyor. Peki siz yeni pokemon temalı kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz, yanınızda Pokeball şeklinde bir kulaklık kutusu taşımak ister miydiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.