Müzisyen Berksan, Fransız askısı yaptırdı

15.01.2022
Müzisyen Berksan, Fransız askısı yaptırdıGüzel duyu modasına uyarak görenleri şaşırtan Berksan, doktorunun yeni yüzünde model Jeremy Meeks’i örnek aldığını söylemiş oldu.


Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdı

Meşhur popçu Berksan’ın değişimi görenleri şaşırttı.

Hande Yener şeklinde birçok meşhur adların peşinden Berksan’da güzel duyu kervanına katılarak, ‘Fransız askısı’ isminde olan işlemle yüzünü gerdirdi.

Güzel duyu operasyon geçiren müzisyen Berksan, bu anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Yener ile Berksan’ın bu görüntüleri toplumsal medyada münakaşa mevzusu oldu.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖRDÜ

Kullanıcılar, meşhur isme, “O ne ya! İhtiyacınız yoktu.” ve “İzlerken benim canım yandı.” şeklinde yorumlar yapmış oldu.

Değişimiyle şaşırtan meşhur şarkıcının ameliyat sonrası ilk fotoğrafları da Selim Akar tarafınca güzel duyu merkezinde çekildi.

“DOKTORUM AMERİKAN MODEL JEREMY MEEKS’İ ÖRNEK ALDIĞINI SÖYLEDİ”

Gelen eleştirilerin peşinden Berksan, “Doktorum yeni yüzümde  Amerikan model Jeremy Meeks’i örnek aldığını söylemiş oldu.Toplumsal medyada oldukça benzeten olmuş, Fransız askısı ameliyatını eleştirenlere, tüm erkeklere tavsiye ediyorum. Gerekiyorsa yaptırsınlar.” şeklinde konuştu.

Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdı #1

Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdı #2

Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdı #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.