Şarkıcı Fedon’dan kanser açıklaması geldi!

Ünlü şarkıcı Fedon son dönemde yaşadıklarını ve sağlığıyla ilgili başından geçenleri anlattı. Fedon’un kansere yakalandığını ve böbreğinin …

16.11.2021
Şarkıcı Fedon’dan kanser açıklaması geldi!

Ünlü şarkıcı Fedon son dönemde yaşadıklarını ve sağlığıyla ilgili başından geçenleri anlattı. Fedon’un kansere yakalandığını ve böbreğinin alındığını söylemişti. Sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.

Bodrum denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan 77 yaşındaki ünlü şarkıcı Fedon, son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarını anlatmıştı. Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ünlü sanatçı Fedon Kalyoncu, sağlık durumu ile ilgili çıkan haberlere yaptığı açıklama ile açıklık getirdi.

Fedon, ameliyattan 15 gün sonra iyileşip çalışmaya başladığını dile getirdi. Şu anda sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ifade eden Fedon, “Allah sağlık verdiği müddetçe sahnelerde olacağım, sizlerle olacağım” diye konuştu.

Sosyal medya hesabından denize girerken çekilen bir videosunu paylaşan 75 yaşındaki sanatçı “Benim için ‘kanser oldu, öldü’ diyenlere gelsin, yıkılmadım ayaktayım” açıklamasını yaptı.

fedon kansere yakalandı

NE OLMUŞTU?

Son 2 yılını kanser ile mücadele ile geçirdiğini belirten Fedon “Artık hastalıklar arttı. Eski model bir arabanın önce kaportası çürür, sonra motor yağ kaçırır…Bunları bekleyen bir insanım, olacak bunlar… Yaşımdan dolayı çok hastalıklar geldi, direniyorum. Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti… Ama ölümden korkmuyorum… Zeki Müren’in çok güzel derdi “Ölüm varken ben yokum, ben varken ölüm yok ” Sürünmeyeyim başka hiç bir şey istemiyorum…Ölüm Allah’ın emri…Her gece dua ediyorum ‘Allah’ım çocuklarımın sağlığını ver, beni de ele güne muhtaç etme, süründürmeden canımı al…’ İnsan et ağırdır, çok zor bir şey” dedi.

Her şeye rağmen yaşamayı çok sevdiğini belirten ünlü şarkıcı ” Hastalık sahibi olup da benim gibi çalışan, yaşayan yoktur… Dün gece üç saat sahneye çıktım…Artık imkanlarım dahilinde günümü gün etmeye çalışıyorum. Hala giyip kuşanıp çıkıyorum dışarı…Ama yoruldum artık eskisi gibi değilim” dedi.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.