SDN 5 Çayı’nda teknoloji gündemini konuşuyoruz! #223

10.03.2022
SDN 5 Çayı’nda teknoloji gündemini konuşuyoruz! #223


Süratli geçen bir haftanın arkasından 223. bölümüyle SDN 5 Çayı’nda gündemi değerlendiriyoruz. Apple etkinliği, iPhone SE 2022 fiyatı ve daha birçok önemli mevzuyu konuşacağız. SDN 5 Çayı #223 sizlerle olacak Bu haftaki yayınımızda teknoloji dünyasındaki son gelişimleri yorumlayacağız. Yayını aşağıdan seyredebilirsiniz. Shiftdelete.net SDN Genel Yayınlanma Yönetmeni Tolga Cem Küçükyılmaz ile editörümüz Furkan Karaca, uzun bir […]

Süratli geçen bir haftanın arkasından 223. bölümüyle SDN 5 Çayı’nda gündemi değerlendiriyoruz. Apple etkinliği, iPhone SE 2022 fiyatı ve daha birçok önemli mevzuyu konuşacağız.

SDN 5 Çayı #223 sizlerle olacak

Bu haftaki yayınımızda teknoloji dünyasındaki son gelişimleri yorumlayacağız. Yayını aşağıdan seyredebilirsiniz.

SDNShiftdelete.net

SDN Genel Yayınlanma Yönetmeni Tolga Cem Küçükyılmaz ile editörümüz Furkan Karaca, uzun bir süredir merakla beklenen ve özlenen 5 Çayı canlı yayınının 223. kısmı ile sizlerle olacak. Bugün saat 17:00’de gerçekleşecek yayınımızda teknoloji gündemini, haberlerini ve gelişmelerini yorumlayacağız.

Bilhassa uygun fiyatlı olması beklenirken fiyatı ile üzen iPhone SE 2022, yeni 5. Nesil iPad Air, Mac Studio, Studio Display ve M1 Ultra işlemcisi ve daha fazlasını konuşacağımız yayınımızda, daha değişik mevzulara da değineceğiz.

Tekrardan tertipli bir halde sizlerle olacak 5 Çayı yayınımıza bekliyoruz! Önerilerinizi bizlerle yorum bölümünden ve SDN Forum üstünden iletebilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.