Seda Sayan, aşka küsmedi

03.03.2022
Seda Sayan, aşka küsmedi22022 yılına ümit dolu giren meşhur müzisyen Seda Sayan, aşktan beklentisinin büyük bulunduğunu söylemiş oldu.


Seda Sayan, aşka küsmedi

Önceki gün bir avmsinde görüntülenen 59 yaşındaki Seda Sayan, açıklamalarda bulunmuş oldu. Daha ilkin biricik oğlu Oğulcan Engin’in aşk yaşamı ile ilgili açıklamalar yapmış olduğu için uyarı alan ve susturulan Seda Sayan, kendi hususi hayatıyla konuşmaya başladı.

Son olarak kendinden 15 yaş minik Ata Çağlayan ile beraber olduğu iddia edilen Sayan, şu sıralar kalbinin boş bulunduğunu söylemiş oldu.

“SAVAŞLAR BİTSİN ÖNÜMÜZE BAKALIM”

‘Aşka kapılarınızı kapattınız mı’ sorusuna yanıt veren meşhur müzisyen, “Hiçte bile, kim diyor kim! 2022’den beklentim büyük, Savaşlar bitsin de önümüze bakalım” dedi.

“YASAKLIYIM”

4 ay ilkin görüntülenen Seda Sayan’a, “Oğulcan Bey, oyuncu Miray Daner ile yeni bir aşka yelken açtı. Bir anne olarak siz neler söylemek istersiniz?” sorusu yöneltilmişti. Neşeli hareketleriyle dikkat çeken meşhur isim, “Benim konuşma yasağım var, bu mevzuda konuşamıyorum. Yasağım kalkmadı. Oğulcan’a mesele, yasaklıyım.” şeklinde konuşmuştu.

Seda Sayan, aşka küsmedi #1

Seda Sayan, aşka küsmedi #2

Seda Sayan, aşka küsmedi #3

Seda Sayan, aşka küsmedi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir