Selda Bağcan, dekolteli sahne giysilerini eleştirdi

10.03.2022
Selda Bağcan, dekolteli sahne giysilerini eleştirdiMeslekte 50’nci yılını dolduran Selda Bağcan, şimdiki hanım şarkıcıların sahnede giydirilmiş olduğu dekolteli giysileri eleştirdi.


Selda Bağcan, dekolteli sahne kıyafetlerini eleştirdi

Gülşen’le başlamış olan iddialı sahne giysileri kritik edilmeye devam ediyor. Bu mevzuyla ilgili bir izahat da Türk halk müziğinin sevilen adı Selda Bağcan’dan geldi.

Meşhur adların sahne giysilerine yönelik de konuşan Bağcan, “Korkulu buluyorum, biz iyi mi bugünlere geldik bilemiyorum.

“BEN HEP KAPALI GİYİNDİM”

Ben geçenlerde ‘son muhafazakârım’ dedim hakikaten o şekilde sahneye 50 senedir çıkıyorum. Ben 20 yaşlarında sahneye çıktım fakat o şekilde giyinmedim. Hayatım süresince sahnelerde hep kapalı giyindim.

“MAYOYLA BENİ PLAJDA GÖRÜRSÜNÜZ”

O kadar da fazla yüklenmek istemiyorum onların tercihi o fakat ben bu biçim giyinmeyi tasvip etmiyorum. Mayoyla beni sadece plajda görebilirisiniz” diye konuştu.

Selda Bağcan, dekolteli sahne kıyafetlerini eleştirdi #1

Selda Bağcan, dekolteli sahne kıyafetlerini eleştirdi #2

Selda Bağcan, dekolteli sahne kıyafetlerini eleştirdi #3

Selda Bağcan, dekolteli sahne kıyafetlerini eleştirdi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.