Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyor

10.03.2022
Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyorSelen Görgüzel, Hamdi Alkan ile yaşamış olduğu evi terk etti.


Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyor

Aylar ilkin verdikleri röportajlarda evliliklerinde problemler yaşadıklarını ima eden meşhur çift Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan’dan fena haber geldi.

HAMDİ AYLARDIR YOKTU

Birkaç aydır annesinin evinde kalan hemen sonra yurt dışına kızı Zeynep Alkan’ın yanına giden Hamdi Alkan, evine dönünce de eşi Selen Görgüzel ile arasındaki sorunları çözülemedi.

Hamdi Alkan eve dönünce de problemler gözülmeyince Selen Görgüzel, evi terk etti. Meşhur çiftin boşanma sürecinde olduğu ve ilişkilerini noktaladıkları iddia edildi.

ANLAŞMALI BİTECEK

2014 senesinde evlenen Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel Alkan’ın anlaşmalı olarak boşanma sonucu almış olduğu ortaya çıktı.

“ANNESİNİ TERCİH ETTİ”

Oyandığı tiyatro oyununda rol arkadaşıyla Hamdi Alkan’ın gözleri önünde öpüşmesiyle gündeme gelen Selen Görgüzel, fazlaca konuşulmuştu.

Görgüzel, aylar ilkin verdiği röportajda söyledikleriyle de dikkat çekmişti. Yeni yılda sahneye çıkan Görgüzel, Hamdi Alkan’ın kendisini izlemeye gelmemesiyle ilgili konuşmuş hatta sitem etmişti. Morali bozuk olan Görgüzel, “Hamdi annesinin yanında olmayı tercih etti” demişti.

Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyor #1

Selen Görgüzel, yeni başladığı tiyatro oyununda öpüştü VİDEO ARŞİV

Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyor #2

Selen Görgüzel: Hamdi’ye kararımı sormam

Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyor #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir