Selin Şekerci, aşka tövbe etti

06.05.2022
Selin Şekerci, aşka tövbe ettiSelin Şekerci, aşka tövbe etti

Kendisi benzer biçimde oyuncu olan İbrahim Selim ile birlikteliği yedi ay devam eden Selin Şekerci, Kuruçeşme’de görüntülendi. Aşktan yana bir türlü yüzü gülmeyen Selin Şekerci, aşka tövbe ettiğini deklare etti.

Çocuk istiyor

Son olarak dijital platformda gösterilen ‘Yeşilçam’ dizisinde ‘Mine Cansu’ karakterine yaşam veren meşhur oyuncu, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Bigün evlenirsem bilin ki çocuk yapacağım” açıklamasını yapmıştı.

“Aday yok”

Bu sözlerinin hatırlatılması üstüne Şekerci, “Anne olmayı oldukca isterim, çocuk sahibi olmak isterim doğal ki” ifadelerini kullandı. Basın mensuplarının “Evlilik için bir aday var mı peki?” sorusunu Şekerci, “Bir aday yok, ben aşka tövbe ettim. Aşk meşk yok, olursa esasen haberiniz olur” şeklinde cevapladı.

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen Selin Şekerci, gazetecilerin “Eski ilişkilerinizden dolayı mı bu sonucu verdiniz?” sorusuna ise gülerek “Yok yok, hepsi benim bebeklerim” karşılığını verdi.Selin Şekerci, aşka tövbe etti #1

Sürpriz başladı, sürpriz bitti

Selin Şekerci’nin Nisan 2021’de meslektaşı İbrahim Selim’in Youtube’da gösterilen popüler programına konuk olmasından sonrasında süregelen sürpriz aşk, uzun ömürlü olmamıştı. Temmuzda ilişkiyi doğrulayan ve günler sonrasında Marmaris tatilinde ilişkileri belgelenen oyuncu çift, geçtiğimiz ocak ayında ayrılmıştı.

“Anlaşamadık”

İbrahim Selim, “Anlaşamadık, ayrılık sonucu aldık ikimiz de. O görkemli bir insan, ben oldukca çalıştığım için kendisine süre ayıramadım ve bu yüzden de ilişkimiz bitti” demişti. Şekerci ise ayrılık hakkında, “Barışmalık bir şey yok. Birbirimizi oldukca seviyoruz. Sıcağı sıcağına öyleki ‘Arkadaşız’ benzer biçimde konuşmalar yapmak istemiyorum” açıklamasını yapmıştı.

Selin Şekerci, aşka tövbe etti #2

Selin Şekerci, aşka tövbe etti #3

Selin Şekerci, aşka tövbe etti #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.